Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dar dvi ugdymo įstaigos turės nuolatinius vadovus

Vasario mėnesį įvyko konkursai į Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ ir  Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazijos direktorių pareigas. Savivaldybės skelbiamuose konkursuose gali dalyvauti ir šiuo metu švietimo įstaigų vadovų pareigas einantys asmenys, ir visi kiti, kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys, specialistai (kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams ir kita aktuali informacija skelbiama Vilkaviškio rajono savivaldybės interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt).

Nuotr. Arvydas Judickas

Konkursą į Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ direktoriaus pareigas laimėjo Violeta Šaukščiuvienė, ilgametė Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro vadovė, o į Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazijos direktoriaus pareigas – dabartinis įstaigos vadovas Arvydas Judickas. Laimėję švietimo įstaigų vadovai į pareigas skiriami penkeriems metams. Pasibaigus kadencijai, direktoriai vėl galės dalyvauti viešame konkurse ir pretenduoti dar penkeriems metams likti vadovais. Kadencijų skaičius neribojamas.

Šiandien, kovo 2 dieną, V. Šaukščiuvienei buvo pirmoji jos darbo diena naujoje įstaigoje – didžiausiame Vilkaviškio rajone vaikų lopšelyje-darželyje „Buratinas“. Naująją direktorę kolektyvui pristatė Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Savivaldybės vadovas, sveikindamas V. Šaukščiuvienę su naujomis, tačiau labai atsakingomis pareigomis, linkėjo būti ne tik supratinga vadove, bet ir komandos lydere, kuria įstaigos kolektyvas pasitikėtų ir tikėtų. Jis taip pat linkėjo išlaikyti ir tęsti ilgametes „Buratino“ darželio tradicijas.

„Labai svarbu yra draugiška atmosfera tarp kolektyvo narių. Linkiu įsiklausyti į darbuotojų poreikius ir įvairiuose iššūkiuose priimti visiems tinkamiausius sprendimus. Šis vaikų lopšelis-darželis – didžiausias mūsų rajone ir turi gražias, gilias tradicijas, kurias linkiu toliau visiems drauge puoselėti“ – kalbėjo savivaldybės Meras A. Neiberka.

Naująją vadovę šiltai priėmė ir įstaigos kolektyvas. Direktoriaus pavaduotoja Lilija Navikienė, iki šiol laikinai ėjusi darželio direktorės pareigas, viso kolektyvo vardu įteikė V. Šaukščiuvienei simbolinį raktelį, linkėdama, kad šis raktelis atrakintų ne tik visas įstaigos duris, bet ir dureles į kiekvieno kolektyvo nario širdį.

Iki šiol  V. Šaukščiuvienė 28 metus dirbo Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centre. Ji neslėpė jaudulio ir nerimo, tačiau labai džiaugėsi tokiu šiltu priėmimu.

Tiek naujoji vadovė, tiek darželio kolektyvas tikisi darnaus ir sklandaus darbo drauge.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top