Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dar daugiau dėmesio rajono vaikams ir į krizinę situaciją patekusioms šeimoms

Įvykusiame Vilkaviškio rajono Tarybos posėdyje pritarta vaiko laikinosios priežiūros organizavimui ir patvirtintas Socialinių paslaugų teikimo Kybartų vaikų globos namuose tvarkos aprašas.

Kybartų vaikų globos namuose bus teikiamos  socialinės priežiūros paslaugos – vaiko laikinosios priežiūros paslauga.

Socialinės priežiūros paslaugų Kybartų globos namuose teikimo tikslas – užtikrinti saugią aplinką asmenims (šeimoms) ir jų vaikams, patekusiems į krizinę situaciją, suteikiant socialines paslaugas ir pagalbą, konsultacijas bei skatinant atkurti ryšius su supančia aplinka. Į Globos namus priimamos ir apgyvendinamos šeimos su vaikais, besilaukiančios moterys, moterys patekusios į krizinę situaciją. Savivaldybė įsipareigoja organizuoti vaiko laikinąją priežiūrą bet kurią savaitės dieną, bet kuriuo paros metu, taip pat švenčių ir poilsio dienomis.

Kadangi, iki šiol tokios paslaugos nebuvo teikiamos, parengtas tvarkos aprašas, apibrėžiantis šių paslaugų teikimą ir pritarta nustatytoms socialinės priežiūros kainoms.

Priminsime, kad socialinės priežiūros paslaugas Globos namuose, kai vaikui nustatytas vaiko apsaugos poreikis, organizuoja ir jas nutraukia Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ar jos įgaliotas teritorinis skyrius. Sprendimą dėl socialinės priežiūros paslaugų nutraukimo priima Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus įgaliotas asmuo.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top