Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dalyvavo diskusijoje rengiant Marijampolės regiono plėtros planą 2021–2030 metams

Šiandien, rugsėjo 14 dieną, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė bei Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė dalyvavo diskusijoje rengiant Marijampolės regiono plėtros planą 2021–2030 metams.

Diskusijoje dalyvavo Marijampolės regiono savivaldybių merai ir savivaldybių administracijų atstovai, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ir susisiekimo ministerijų atstovai, Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai ir Marijampolės regiono plėtros tarybos administracijos darbuotojai.

Ši diskusija inicijuota siekiant aptarti spręstinas Marijampolės regiono problemas ir Marijampolės regiono lūkesčius dėl regiono vystymosi perspektyvų bei įvertinti ministerijų planus dėl ateities reformų, turinčių poveikį regionų plėtrai, taip pat regionų vystymąsi skatinančių programų/priemonių įgyvendinimo.

Diskusijos metu ministerijų atstovams pristatytos identifikuotos Marijampolės regiono problemos, rengiant naujojo laikotarpio regiono plėtros planą, problemų priežastys ir regiono poreikiai / prioritetai.

Susitikime taip pat išklausyta ministerijų informacija apie jų plėtros programose planuojamas pažangos priemones bei siektinus rodiklius, numatomus įgyvendinti ir pasiekti regionuose.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top