Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dalyvaukime vaikų paramos akcijoje „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“

Maltiečiai jau aštuntus metus vykdo vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“. Jos tikslas – surinkti lėšų ir mokyklinių priemonių vaikams iš socialines ar finansines problemas patiriančių šeimų. Norime, kad visi Lietuvos vaikai rugsėjo 1-ąją pasitiktų pilnomis kuprinėmis, nejaustų atskirties ir bendraamžių patyčių.

Vilkaviškio rajono savivaldybė taip pat jungiasi prie šios akcijos ir kviečia tai padaryti geros valios žmones.

Surinktos lėšos bus skirtos vaikų maitinimui ir edukacijai – Lietuvoje yra 17 maltietiškų vaikų dienos centrų, kur po pamokų vaikai gauna nemokamą maitinimą, ruošia pamokas, mokosi socialinių įgūdžių. Mokymo priemonės bus išdalintos stokojantiems vaikams mokslo metų pradžioje, dalis jų liks maltiečių vaikų dienos centruose, kad visus metus vaikai galėtų pasipildyti kuprines ir turėtų reikmenų ugdymui.

Be vaikų dienos centrų, priemonės atiteks maltiečių globojamiems daugiavaikių šeimų vaikams, nukeliaus į specialiųjų poreikių turinčių vaikų įstaigas, krizių centrus, šeimynas, bendruomenių centrus.

Vaikams reikalingi sąsiuviniai, rašymo, ugdymo (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas ir kt.) priemonės, kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius (kamuoliai, šokdynės, svarmenys, kilimėliai, kt.), knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat mokiniai prašo padovanoti sportinės aprangos ir avalynės (dydžiai 35-43). Jei pageidaujate paremti pasirinktos Lietuvos vietovės vaikus, rašykite pateiksime kontaktus – maltiečiai globoja vaikus 42 miestuose ir miesteliuose.

Akcijoje galima dalyvauti taip:

  • Aukojamus daiktus atnešti ir įdėti į akcijos dėžę savo įmonėje.
  • Jei norite paremti konkretų vaikų dienos centrą ar konkretaus miesto vaikus, kreiptis info@maltieciai.lt
  • Aukoti lėšų https://maltieciai.lt/aukok/  ar tiesiai į sąskaitą LT294010051003992200.
  • Pasikviesti aplinkinių biurų kaimynus atvykti su aukojamais daiktais ir kartu prisidėti prie gražios iniciatyvos.

Su pasiūlymais kreiptis info@maltieciai.lt.

Akcija tęsis iki rugpjūčio 31 dienos.

Maltos ordino pagalbos tarnybos informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top