Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dainininkai iš Vilkaviškio rajono – „Dainų dainelės“ laureatai

Praėjusį sekmadienį, spalio 11 d., iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Vilniuje buvo transliuojamas „Dainų dainelės“ konkurso laureatų koncertas.

Ant scenos buvo galima išvysti geriausiai šiemet dainų konkurse „Dainų dainelė“ pasirodžiusius dalyvius (solistus, duetus, grupes ir ansamblius), kuriuos išrinko profesionali vertinimo komisija.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiemet Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso ,,Dainų dainelė“ 2020 metų laureatais tapo dainorėliai iš Vilkaviškio rajono. Tai – Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vokalinės studijos „Akimirka“ tercetas: Ieva Andriulionytė, Emilija Klimašauskaitė, Barbora Kinderytė (vadovė Edita Linkevičienė) ir Kybartų kultūros centro solistas Bernardas Kriščiūnas (vadovė Irma Menčinskienė).

Sveikiname laureatus!

„Dainų dainelė“ yra ilgametis, žiūrovų pamėgtas kas antrus metus rengiamas dainų konkursas. Jame kviečiami dalyvauti 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos. Šiemet žiemą prasidėjusios konkurso TV transliacijos dėl COVID-19 pandemijos ir šalyje paskelbto karantino buvo laikinai sustabdytos, o vėliau nukeltos į rudenį.

I. Andriulionytės, D. Umbraso / LRT nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top