Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dailės olimpiadoje varžėsi jaunieji kūrėjai

2021 m. vasario 25 d.  nuotoliniu būdu vyko 27-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas.

Olimpiados organizavimo programą parengė Vilkaviškio rajono Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro dailės mokytoja ekspertė Virginija Armanavičienė.

Šių metų olimpiados tema – „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“.

Olimpiadoje varžėsi jaunieji kūrėjai iš Vilkaviškio ,,Aušros”, Kybartų Kristijono Donelaičio ir Pilviškių ,,Santakos”  gimnazijų.

Dailės olimpiados nugalėtoja tapo ir teisę vykti į Lietuvos mokinių dailės olimpiados III etapą turės Kybartų Kristijono Donelaičio jaunoji kūrėja Kamilė Kušlevičiūtė (mokyt. Dalia Viliušienė).

Taip pat paskirtos dvi antrosios vietos. Jas laimėjo Vilkaviškio ,,Aušros” gimnazijos mokinės Barbora Ramanauskaitė ir Gabija Tumosaitė (mokyt. Reda Viktažentienė).

Dvi trečiosios vietos skirtos Pilviškių ,,Santakos” gimnazijos mokinei Rugilei Dainauskaitei (mokyt. Alma Urbonienė) ir Vilkaviškio ,,Aušros” gimnazijos mokinei Upei Čivinskaitei (mokyt. Jurgita Rutkauskienė).

Nominacija ,,Už peizažo žanro pažinimą“ skirta Vilkaviškio ,,Aušros” gimnazijos mokinei Mildai Penkaitytei (mokyt. Reda Viktažentienė).

Vertinimo komisijos nariai džiaugėsi, kad liaudies išmintis įkvepia jaunimą kurti ir linkėjo nepaleisti pasakos iš savo širdžių.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top