Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Čyčkų kaimo bendruomenės jubiliejus

Čyčkų bendruomenės namuose paminėtas šios bendruomenės 20 metų jubiliejus.

Susirinkusius narius ir šventės svečius pasveikino bendruomenės pirmininkė Vaida Ližaitienė.

Ji pasidžiaugė, kad per dvidešimt gyvavimo metų nuveikta nemažai darbų – įrengtą vaikų žaidimų aikštelė, sutvarkytas stadionas bei bendruomenės namai. Taip pat suorganizuota daug švenčių, renginių, kartu aplankyta nemaža dalis Lietuvos. Pirmininkė pažymėjo, kad bendruomenė savo veikla siekia suburti Čyčkų kaimo gyventojus ir iš jo kilusius žmones.

Pirmininkė padėkojo bendruomenės nariams už bendruomeniškumą, iniciatyvumą gražinant savą aplinką ir įteikė atminimo dovanėles.

Pasveikinti bendruomenę šia ypatinga proga atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Meras dėkojo pirmininkei bei bendruomenei už aktyvią veiklą bei linkėjo, kad bendruomenėje gausėtų narių, kurie susitelkę bendram tikslui ir toliau gražintų savo aplinką!

Taip pat prie sveikinimų prisidėjo Alvito klebonas kun. Vytautas Kajokas, Šeimenos seniūnas Gintas Bakūnas, Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Lina Kružinauskienė bei kiti garbūs svečiai.

Susirinkusiuosius savo nuotaikingais pasirodymais džiugino Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikučiai, merginų šokių grupė, atlikėjas Nojus Venslovaitis, o vakare laukė gupės „Bernužėliai“ pasirodymas.

[soliloquy id=”77697″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top