Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

COVID-19: savaitės statistiniai duomenys

Tradiciškai dalinamės per paskutiniąją savaitę, gegužės 18–24 dienomis, užfiksuotais statistiniais duomenimis.

Gegužės 1824 dienomis Marijampolės mobiliajame punkte patikrinti 243 asmenys. 42 iš jų buvo Vilkaviškio rajono gyventojai, likusieji – iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir kitų rajonų. Visi pasitikrinusieji Vilkaviškio rajono gyventojai koronaviruso infekcija neserga.

COVID-19 situacija rajone išlieka stabili. Nuo karantino Lietuvoje paskelbimo pradžios iš viso infekcija buvo diagnozuota 7 Vilkaviškio rajono gyventojams: 6 iš jų – jau yra pasveikę, užfiksuota 1 gyventojo mirtis. Per praėjusią savaitę naujų susirgimų mūsų rajone nebuvo fiksuota.

Taip pat primename, kad Vilkaviškio ligoninėje veiklą tęsia Karščiavimo klinika. Karščiavimo klinika yra pasirengusi priimti visus rajono gyventojus, kurių šeimos daktaras priims sprendimą siųsti pacientą į šią kliniką. Iš viso Vilkaviškio karščiavimo klinikoje, stacionaro ir priėmimo skubios pagalbos skyriuose ištirta 10 sveikatos priežiūros specialistų bei dvi mobilios brigados ištyrė 58 socialines paslaugas teikiančius specialistus. Džiugu, kad iki šiol visi atlikti COVID-19 testai buvo neigiami.

Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Praėjusią savaitę Vilkaviškio rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 4 asmenims. Asmenys buvo vežti į Marijampolės mobilųjį punktą ar Vilkaviškio karščiavimo kliniką, taip pat į Vilkaviškio rajoną parvežti asmenys, grįžę iš užsienio.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Vilkaviškio rajono savivaldybės paskirtose patalpose šiuo metu izoliuojasi 1 asmuo.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top