Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

COVID-19: savaitės statistiniai duomenys

Norime su Jumis pasidalinti per paskutiniąją savaitę, gegužės 11–17 dienomis, užfiksuotais statistiniais duomenimis.

Gegužės 1118 dienomis Marijampolės mobiliajame punkte patikrinta 312 asmenų. 61 iš jų buvo Vilkaviškio rajono gyventojai, likusieji – iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir kitų rajonų. Visi pasitikrinusieji Vilkaviškio rajono gyventojai koronaviruso infekcija neserga.

Nuo karantino Lietuvoje paskelbimo pradžios iš viso infekcija buvo diagnozuota 7 Vilkaviškio rajono gyventojams: 6 iš jų – jau yra pasveikę, užfiksuota 1 gyventojo mirtis. Per praėjusią savaitę naujų susirgimų mūsų rajone nebuvo fiksuota.

Taip pat primename, kad Vilkaviškio ligoninėje sėkmingai veiklą tęsia Karščiavimo klinika. Karščiavimo klinika yra pasirengusi priimti visus rajono gyventojus, kurių šeimos daktaras priims sprendimą siųsti pacientą į šią kliniką. Vilkaviškio Karščiavimo klinikoje per pastarąją savaitę priimtas 1 pacientas. Iš viso Vilkaviškio karščiavimo klinikoje, stacionaro ir priėmimo skubios pagalbos skyriuose ištirti 32 pacientai, ištirti 47 sveikatos priežiūros specialistai bei dvi mobilios brigados ištyrė 299 socialines paslaugas teikiančius specialistus. Džiugu, kad iki šiol visi atlikti COVID-19 testai buvo neigiami.

Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Praėjusią savaitę Vilkaviškio rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 7 asmenims. Asmenys buvo vežti į Marijampolės mobilųjį punktą ar Vilkaviškio karščiavimo kliniką, taip pat į Vilkaviškio rajoną parvežti asmenys, grįžę iš užsienio.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Vilkaviškio rajono savivaldybės paskirtose patalpose šiuo metu izoliuojasi 3 asmenys.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top