Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

COVID-19: savaitės statistiniai duomenys

Dalinamės su Jumis per paskutiniąją savaitę, gegužės 4–10 dienomis, užfiksuotais statistiniais duomenimis.

Gegužės 49 dienomis Marijampolės mobiliajame punkte patikrinti 156 asmenys. 14 iš jų yra Vilkaviškio rajono gyventojai, likusieji – iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir kitų rajonų. Visi pasitikrinusieji Vilkaviškio rajono gyventojai koronaviruso infekcija neserga.

Nuo karantino Lietuvoje paskelbimo pradžios iš viso infekcija buvo diagnozuota 7 Vilkaviškio rajono gyventojams: 6 iš jų – jau yra pasveikę, užfiksuota 1 gyventojo mirtis. Per praėjusią savaitę naujų susirgimų mūsų rajone nebuvo fiksuota.

Taip pat primename, kad Vilkaviškio ligoninėje sėkmingai veiklą tęsia Karščiavimo klinika. Karščiavimo klinika yra pasirengusi priimti visus rajono gyventojus, kurių šeimos daktaras priims sprendimą siųsti pacientą į šią kliniką. Vilkaviškio Karščiavimo klinikoje per pastarąją savaitę priimti 6 pacientai. Iš viso Vilkaviškio karščiavimo klinikoje, stacionaro ir priėmimo skubios pagalbos skyriuose ištirti 44 pacientai, ištirti 59 sveikatos priežiūros specialistai bei dvi mobilios brigados ištyrė 267 socialines paslaugas teikiančius specialistus. Džiugu, kad iki šiol visi atlikti COVID-19 testai buvo neigiami.

Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Praėjusią savaitę Vilkaviškio rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 2 asmenims. Asmenys buvo vežti į Marijampolės mobilųjį punktą ar Vilkaviškio karščiavimo kliniką, parvežti iš pasienio punkto.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Vilkaviškio rajono savivaldybės paskirtose patalpose šiuo metu izoliuojasi 1 asmuo.

Šiuo metu savo patalpose izoliuojasi ir yra stebimi 45 asmenys.

Pasidalinkite

Share on facebook
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top