Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

COVID-19: savaitės statistiniai duomenys

Norime su Jumis pasidalinti per paskutiniąją savaitę, balandžio 27 – gegužės 3 dienomis, užfiksuotais statistiniais duomenimis.

Marijampolės mobilaus punkto koronaviruso tyrimams atlikti koordinatoriaus duomenimis, per ilgąjį savaitgalį (gegužės 1-3 dienomis) šiame punkte mėginiai paimti iš 214 asmenų (iš jų 2 – Vilkaviškio rajono gyventojai).

Per visas praėjusios savaitės mobiliojo punkto darbo dienas Marijampolės mobiliajame punkte patikrinti 277 asmenys. 9 iš jų yra Vilkaviškio rajono gyventojai, likusieji – iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir kitų rajonų.

Iš viso infekcija buvo diagnozuota 7 Vilkaviškio rajono gyventojams: 5 iš jų – jau yra pasveikę, 1 – rizikos laikotarpyje.

Taip pat primename, kad Vilkaviškio ligoninėje sėkmingai veiklą tęsia Karščiavimo klinika. Karščiavimo klinika yra pasirengusi priimti VISUS rajono gyventojus, kurių šeimos daktaras priims sprendimą siųsti pacientą į šią kliniką. Vilkaviškio Karščiavimo klinikoje per pastarąją savaitę priimti 5 pacientai. Iš viso Vilkaviškio karščiavimo klinikoje, stacionaro ir priėmimo skubios pagalbos skyriuose ištirti 75 pacientai, ištirti 89 sveikatos priežiūros specialistai, bei dvi mobilios brigados ištyrė 157 socialines paslaugas teikiančius specialistus. Džiugu, kad iki šiol visi 321 atliktas COVID-19 testas buvo neigiamas. Primename, kad į Karščiavimo kliniką galima vykti tik su šeimos gydytojo siuntimu. Karščiavimo klinika veikia darbo dienomis.

Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Praėjusią savaitę Vilkaviškio rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 2 asmenims. Asmenys buvo vežti į Marijampolės mobilųjį punktą ar Vilkaviškio karščiavimo kliniką.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Vilkaviškio rajono savivaldybės paskirtose patalpose šiuo metu izoliuotų asmenų nėra.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top