Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

COVID-19: savaitės statistiniai duomenys

Norime su Jumis pasidalinti per paskutiniąją savaitę, balandžio 20–26 dienomis, užfiksuotais statistiniais duomenimis.

Marijampolės mobilaus punkto koronaviruso tyrimams atlikti koordinatoriaus duomenimis, per savaitgalį (balandžio 24-26 dienomis) šiame punkte mėginiai paimti iš 49 asmenų (iš jų 4 – Vilkaviškio rajono gyventojai).

Per visas praėjusios savaitės mobiliojo punkto darbo dienas Marijampolės mobiliajame punkte patikrinti 125 asmenys. 6 iš jų yra Vilkaviškio rajono gyventojai, likusieji – iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir kitų rajonų.

Iš viso infekcija buvo diagnozuota 7 Vilkaviškio rajono gyventojams: 4 iš jų – reabilitacijoje, 2 – rizikos laikotarpyje. Deja, užfiksuota pirmoji Vilkaviškio rajono gyventojo mirtis nuo COVID-19 (koronaviruso infekcijos). Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad balandžio 25 dieną Kauno klinikinėje ligoninėje mirė Vilkaviškio rajono gyventojas, kuris buvo gydomas nuo COVID-19 viruso.

Taip pat primename, kad Vilkaviškio ligoninėje sėkmingai veiklą tęsia Karščiavimo klinika. Karščiavimo klinika yra pasirengusi priimti VISUS rajono gyventojus, kurių šeimos daktaras priims sprendimą siųsti pacientą į šią kliniką. Vilkaviškio Karščiavimo klinikoje per pastarąją savaitę priimti 7 pacientai. Iš viso Vilkaviškio karščiavimo klinikoje, stacionaro ir priėmimo skubios pagalbos skyriuose ištirti 65 pacientai, ištirti 97 sveikatos priežiūros specialistai, bei dvi mobilios brigados ištyrė 160 socialines paslaugas teikiančių specialistų. Džiugu, kad iki šiol visi 329 atlikti COVID-19 testai buvo neigiami. Primename, kad į Karščiavimo kliniką galima vykti tik su šeimos gydytojo siuntimu. Karščiavimo klinika veikia darbo dienomis.

Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Praėjusią savaitę Vilkaviškio rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 3 asmenims. Asmenys buvo vežti į Marijampolės mobilųjį punktą ar Vilkaviškio karščiavimo kliniką.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Šiuo metu savo patalpose izoliuojasi ir yra stebimi 51 asmuo. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Viso Vilkaviškio rajono savivaldybės paskirtose patalpose šiuo metu izoliuojasi 2 asmenys.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top