Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

COVID-19: savaitės statistiniai duomenys

Tradiciškai norime su Jumis pasidalinti per paskutinę savaitę, balandžio 14–19 dienomis, užfiksuotais statistiniais duomenimis.

Marijampolės mobilaus punkto koronaviruso tyrimams atlikti koordinatoriaus duomenimis, per savaitgalį (balandžio 18 ir 19 dienomis) šiame punkte mėginiai paimti iš 20 asmenų (iš jų 4 – Vilkaviškio rajono gyventojai). Visų mūsų rajono gyventojų mėginių atsakymai yra neigiami!

Per visas praėjusios savaitės mobiliojo punkto darbo dienas Marijampolės mobiliajame punkte patikrinti 177 asmenys. 14 iš jų yra Vilkaviškio rajono gyventojai, likusieji – iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir kitų rajonų.

Deja, per paskutiniąją savaitę nustatytas 1 naujas koronaviruso COVID-19 atvejis mūsų rajone. Priminsime, kad balandžio 14 dieną Marijampolės mobiliame punkte tirtai Vilkaviškio rajono gyventojai nustatytas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas. Šiuo metu ji saugiai izoliuota Marijampolės savivaldybės paskirtose patalpose.

Iš viso infekcija diagnozuota 7 Vilkaviškio rajono gyventojams. Džiugu, kad 2 iš jų – jau yra pasveikę.

Registracija į mobilųjį punktą vykdoma paskambinus karštąja koronos linija 1808. Čia dirbantys specialistai, įvertinę skambinančiojo nurodytus požymius, priima sprendimą, ar būtina atlikti tyrimą mobiliajame punkte.

Taip pat primename, kad Vilkaviškio ligoninėje sėkmingai veiklą tęsia Karščiavimo klinika. Karščiavimo klinika yra pasirengusi priimti VISUS rajono gyventojus, kurių šeimos daktaras priims sprendimą siųsti pacientą į šią kliniką. Vilkaviškio Karščiavimo klinikoje per pastarąją savaitę priimti 8 pacientai. Iš viso Vilkaviškio karščiavimo klinikoje, stacionaro ir priėmimo skubios pagalbos skyriuose ištirti 42 pacientai ir 48 sveikatos priežiūros specialistas. Džiugu, kad iki šiol visi 90 atliktų COVID-19 testų buvo neigiami. Primename, kad į Karščiavimo kliniką galima vykti tik su šeimos gydytojo siuntimu. Karščiavimo klinika veikia darbo dienomis.

Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Praėjusią savaitę Vilkaviškio rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 6 asmenims. Asmenys buvo vežti į Marijampolės mobilųjį punktą ar Vilkaviškio karščiavimo kliniką, taip pat į Vilkaviškio rajoną parvežti asmenys, grįžę iš užsienio.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Šiuo metu savo patalpose izoliuojasi ir yra stebimi 63 asmenys. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Viso Vilkaviškio rajono savivaldybės paskirtose patalpose šiuo metu izoliuojasi 5 asmenys.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top