Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Buvo pristatytas socialinių paslaugų planas

Vakar, t. y. kovo 14 d., nuotoliniu būdu buvo pristatytas Vilkaviškio rajono savivaldybės 2022 metų socialinių paslaugų plano projektas. Pagrindiniai jo siekiai – teikti kokybiškas socialines paslaugas mūsų krašto gyventojams, didinti jų prieinamumą, mažinti socialinę atskirtį, sudaryti sąlygas patiems žmonėms, šeimoms ugdyti ar stiprinti gebėjimus ir galimybes savarankiškai spręsti savo socialines problemas, palaikyti socialinius ryšius su visuomene, užtikrinti kiekvieno vaiko socialinę gerovę bei apskritai plėsti socialinių paslaugų įvairovę įtraukiant nevyriausybines organizacijas.

Socialinių paslaugų plano projektą apibendrino Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Ji taip pat supažindino ir su situacija dėl karo pabėgėlių iš Ukrainos. Detaliau planą pristatė Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė.

Susitikimo metu dėmesio susilaukė mobilaus odontologo paslaugų klausimas. Jį uždavė Vilkaviškio rajono neįgaliųjų reikalų komisijos pirmininkė Jūratė Drunienė.

Buvo aptarta, kad šiai dienai  mobilios odontologo paslaugos teikiamos Vilniuje ir Alytuje. Tačiau dalyvaujant Sveikatos apsaugos sistemos pertvarkoje yra numatyta atsisakyti mažai lankomų medicinos punktų ir įsigyti transporto priemonę su mobilia įranga, kur galėtų dirbti šeimos gydytojas, odontologas ir kt. specialistai.  Bet toks projektas planuojamas tik 2023 m.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top