Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Bus vertinamos Vilkaviškio miesto daugiabučių namų rūsiuose esančios patalpos

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos iniciatyva ir Savivaldybės administracijos direktoriaus Vito Gavėno įsakymu buvo sudaryta komisija, kurios tikslas – įvertinti Vilkaviškio miesto daugiabučių namų rūsiuose esančias patalpas kaip galimas priedangas ekstremalių situacijų metu.
Informuojame, kad komisija aplankys 70 Vilkaviškio miesto daugiabučių namų rūsiuose esančias patalpų ir sieks identifikuoti priedangas – statinius, inžinerinius įrenginius ar kitus objektus, kurie galėtų būti panaudoti gyventojams trumpą laiko tarpą apsisaugoti nuo gyvybei ar sveikatai pavojingų veiksnių.
Komisijos lankomas patalpas planuojama tvarkyti ir, susiklosčius ekstremaliai situacijai, suteikti priedangas naudoti patiems gyventojams, užtikrinant jų saugumą.
Jeigu piliečiai turi informacijos apie jų namų ar butų rūsiuose buvusias civilinės saugos paskirties patalpas, prašome apie tai informuoti Savivaldybės vyriausiąjį civilinės saugos specialistą Robertą Fišerį el. paštu robertas.fiseris@vilkaviskis.lt arba +370 342 60 056, +370 616 53 410.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top