Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Bus išjungiamas Vilkaviškio fontanas ir reguliuojamas apšvietimo intensyvumas nakties metu

Artėjant šaltesniems orams, nuo rugsėjo 12 d. (pirmadienio) bus išjungiamas Vilkaviškio miesto gyventojų ir svečių akis džiuginantis fontanas.
Vilkaviškio rajono savivaldybės sprendimas peržiemojimui išjungti fontaną, įprastai veikusį iki spalio mėnesio, buvo priimtas atsižvelgiant ir į visoje Europoje įgyvendinamas energijos taupymo priemones.
Mažinant energijos išteklių suvartojimą taip pat bus reguliuojamas apšvietimo intensyvumas nakties metu.
Vieni iš pagrindinių darbų, kuriuos Vilkaviškio rajono savivaldybė įgyvendina siekiant taupyti energijos suvartojimą, yra senųjų šviestuvų keitimas į energiją taupančius LED šviestuvus ir investicijos į Savivaldybės pastatų energinį efektyvumą.
Šiuo metu gatvių apšvietimo modernizavimo darbai, įgyvendinant projektą, vyksta Virbalio ir Kybartų miestuose bei Pilviškių miestelyje. Vilkaviškio mieste eksploatuojamų šviestuvų bendras skaičius gatvėse sudarė 1500 vnt., iš jų 2021-aisiais į LED atnaujinta 750 vnt.
Prie energijos taupymo kviečiami prisidėti visi gyventojai: jiems rekomenduojama išjungti buitinę techniką, kai ji nėra naudojama, mažinti namuose naudojamo apšvietimo intensyvumą.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top