Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Brandos atestatai įteikti Pilviškių „Santakos“ gimnazijos abiturientams

Penktadienį, rugpjūčio 7 d., įvyko dar viena graži mokyklos baigimo šventė – brandos atestatai įteikti Pilviškių „Santakos“ gimnazijos abiturientams.

Pasveikinti abiturientų ir kartu su jais pasidžiaugti paskutine mokykline švente nuvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Abiturientus nuoširdžiai sveikino Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė, kiti renginio svečiai.

Šventės metu taip pat buvo pasveikinta abiturientė Sima Kazlaitė, gavusi 100 balų įvertinimą valstybiniame anglų kalbos egzamine. Jai įteiktas Mero padėkos raštas ir piniginis 200 eurų vertės čekis. Taip pat pasveikinta ir Simos anglų kalbos mokytoja Vilija Ambrasienė.

Jau aštunti metai, kai Pilviškių gimnazijoje geriausiai besimokantiems ir aktyviems abiturientams teikiama Marijos Montvilaitės premija. Šiemet ji buvo įteikta Karolinai Kinderytei. Ją įteikė šventėje dalyvavęs aktorius ir režisierius Julius Dautartas.

Mieli abiturientai, kad ir kur bebūtumėt, tegul jaunatviškas veržlumas ir begalinis noras tobulėti visuomet Jus lydi, o pasiekimai pranoksta lūkesčius.

Pilviškių „Santakos“ gimnazijos nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top