Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Baigėsi konkursas Vilkaviškio rajono religinių bendruomenių projektams finansuoti

Baigėsi konkursas Vilkaviškio rajono religinių bendruomenių projektams finansuoti. Per paraiškų teikimo terminą buvo gautos 8 paraiškos, bendra prašoma lėšų suma iš Vilkaviškio rajono savivaldybės biudžeto  – 49 863,49 Eur.

Primename, kad religinės bendruomenės nuo 2021 m. birželio 3 d. iki 2021 m. birželio 25 d. 12.00 val. galėjo teikti projektų paraiškas ir dalyvauti Religinių bendruomenių rėmimo projektų finansavimo konkurse.

Tinkamos finansuoti veiklos:

– pastatų ar statinių, nuosavybės teise priklausančių Religinei bendruomenei ar bendrijai, atnaujinimo, remonto, renovacijos, kapitalinio remonto, rekonstrukcijos darbai (kai gauti leidimai šiems darbams vykdyti);

– į kultūros paveldo registrą įrašytų didesnės istorinės, architektūrinės, meninės vertės religinės paskirties pastatų ar statinių bei jų teritorijoje ar juose esančių kultūros vertybių restauracija, avarinės būklės šalinimo darbai ir tvarkyba (kai gauti leidimai šiems darbams vykdyti);

–  jubiliejinių ir kitų renginių organizavimo išlaidų finansavimas;

–  techninės dokumentacijos parengimo finansavimas.

Konkursui skirta Savivaldybės biudžeto lėšų suma – 15 200,00 Eur.

Šiuo metu vyksta pateiktų paraiškų vertinimas, apie konkurso rezultatus informacija bus pateikta Vilkaviškio rajono savivaldybės tinklapyje.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top