Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Baigėsi bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos pirmasis etapas

Baigėsi bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos pirmasis etapas. Vilkaviškio rajono gyventojai idėjų pasiūlymus galėjo teikti iki 2020 m. gegužės 25 d. Pateikta 12 paraiškų su įdomiomis ir netradicinėmis idėjomis.

Iš dvylikos minėtų paraiškų su projektų idėjomis trys atitinka didelės apimties infrastruktūros gerinimo kategoriją, o likusios devynios – mažos apimties infrastruktūros gerinimo kategoriją. Idėjų pasiūlymų įgyvendinimo vietos numatomos ne tik Vilkaviškio mieste, bet ir visame Vilkaviškio rajone.

Tolimesnis etapas – administracinės atitikties vertinimas, kuris atliekamas per 15 darbo dienų nuo kvietime nurodytos paskutinės projektų idėjų pasiūlymų pateikimo dienos. Po administracinės atitikties vertinimo idėjas vertins ir atrinks Vilkaviškio rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta darbo grupė.

Atrinkus tinkamiausius idėjų pasiūlymus bus skelbiamas balsavimas, kuris truks 14 kalendorinių dienų. Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravę asmenys savo nuomonę apie projektų įgyvendinimą galės išreikšti balsavimu Savivaldybės internetinėje svetainėje www.vilkaviskis.lt ir numatytose balsavimo vietose, kurios bus skelbiamos kvietime balsuoti.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top