Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

„Aukso paukštė“ nutūpė Vilkaviškyje

Šeštadienį Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje vyko Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestro koncertas ir garbingiausių mėgėjų meno apdovanojimų „Aukso paukštė“ įteikimo iškilmės.

Koncerto kulminacija tapusi „Aukso paukštės“ statulėlė, paskelbusi geriausią pučiamųjų instrumentų orkestrą ir vadovą, įteikta Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestrui bei orkestro meno vadovui ir dirigentui Sauliui Mickevičiui. Apdovanojimą muzikantams įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo atstovai.

„Aukso paukštė“ – aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus, tautinei kultūrai nusipelniusias asmenybes.

Sauliaus Mickevičiaus vadovaujamas jaunimo orkestras vilkaviškiečiams dovanojo įspūdingą reginį, kuriame kartu su jaunaisiais muzikantais pasirodė solistai: birbynininkas Darius Klišys, dainininkas Žygimantas Foktas, saksofonistas Rapolas Aušrotas, fliugelhornu grojo Vytautas Bložė, įspūdingai suskambėjo baigiamasis koncerto kūrinys, atliktas kartu su vargonininku Sauliumi Bieliūnu.

Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestrą su vienu didžiausių pasiekimų pasveikinti atvyko Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

„Aukso Paukštė“ atskrido ypatingai sunkiu laikotarpiu, tačiau menas visada atnešą ramybę ir gėrį. Sveikiname kolektyvą su garbingu apdovanojimu ir linkime toliau džiuginti savo žiūrovus įspūdinga orkestrine muzika, garsinti Vilkaviškio kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Jūs esate verti didžiausių aplodismentų!”, – kalbėjo Savivaldybės administracijos vadovai.

 

Nuotr. Dainiaus Čėplos

[soliloquy id=”51987″]

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top