Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Atsisveikinta su ilgamečiu Vištyčio seniūnijos seniūnu Bronislavu Polita

Šiandien, rugpjūčio 31 d., 65-ojo jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikiname ilgametį Vištyčio seniūnijos seniūną Bronislavą Politą!

Deja, bet jau turime patikslinti, kad  buvusį Vištyčio seniūną, nes rugpjūčio 14-oji Vištyčio seniūnijos vadovui Bronislavui Politai buvo paskutinioji darbo diena. Iš užimamų pareigų jis atleistas šalių susitarimu. Tokį sprendimą Savivaldybės administracijai teko priimti dėl vadovo amžiaus, mat pagal šiuo metu galiojantį Valstybės tarnybos įstatymą, kai valstybės tarnautojui sukanka 65 metai, iš valstybės tarnybos jis turi būti atleistas.

B. Polita buvo ilgiausiai Lietuvoje dirbęs seniūnas. Rugpjūčio 26-ąją būtų sukakę 40 metų, kai jis vadovauja seniūnijai. Iš pradžių B. Polita dirbo Gražiškių apylinkės pirmininku, viršaičiu, o Gražiškių apylinkę prijungus prie Vištyčio – šios seniūnijos seniūnu.

Per ilgus darbo metus B. Polita įgyvendino daugybę darbų, mažesnių ir didesnių projektų, rūpinosi Vištyčio miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojų gerove, sprendė jų problemas, bet svarbiausia, pelnė jų pagarbą ir meilę. Šiltus santykius puoselėjo ir su kaimynais iš Lenkijos. Nuolat bendradarbiauta su Vištyčio regioninio parko direkcija, Vištyčio kaimo bendruomene, kultūros namais, mokyklos bendruomene, VSAT Vištyčio pasienio užkarda  ir kitomis organizacijomis.

Bendradarbiaujant su Savivaldybe daug pasikeitimų Vištytis patyrė paskutiniaisiais B. Politos darbo metais: įgyvendintas ne vienas svarbus projektas, gerinta infrastruktūra, išgražėjo Vištyčio miestelio viešosios erdvės, atgijo Vištyčio malūnas, įvyko ne vienas gražus kultūrinis renginys, pritraukęs žiūrovų iš visos Lietuvos.

Nuoširdus ir atsakingas seniūno darbas neliko nepastebėtas ir neįvertintas. 2019 m. Lietuvos savivaldybių asociacija ilgametį valstybės tarnautoją B. Politą pagerbė „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimu, o 2014 m. Lietuvos seniūnų asociacija apdovanojo medaliu „Už nuopelnus Lietuvos savivaldai“.

Atsisveikindami su ilgamečiu Vištyčio seniūnijos seniūnu Savivaldybės vadovai negailėjo jam padėkos žodžių. Savivaldybės meras Algirdas Neiberka taip pat įteikė B. Politai Savivaldybės mero padėkos raštą už ilgametį, nuoširdų, pavyzdingą ir atsakingą darbą Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijoje.

Linkime B. Politai kuo didžiausios sėkmės!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top