Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Atsisveikinta su ilgamečiais įstaigų darbuotojais

Mokytojas – asmuo, kuris palieka ryškius pėdsakus jauno žmogaus gyvenime, ne tik moko, bet ir drąsina jį eiti pirmyn, skatina domėtis naujais dalykais. Prieš pat naujų mokslo metų pradžią, dviejose rajono švietimo įstaigose buvo atsisveikinta su ilgamečiais pedagogais, kurie per visus darbo mokykloje metus, stengėsi vaikams ugdyti gyvenimišką patirtį, skleisti žinias ir išmintį.

Pirmadienį Sūdavos pagrindinės mokyklos bendruomenė atsisveikino su šios mokyklos ilgamete vokiečių kalbos mokytoja Irena Počepovič. Pedagogė šioje mokykloje išdirbo net 42 metus!

Su mylima ir gerbiama kolege atsisveikinti susirinko mokyklos mokytojų kolektyvas, šiltus žodžius tarė mokyklos direktorė Eglė Kociuvienė. Padėkoti mokytojai atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Kaip pasakojo I.  Počepovič kolegės, per visą pedagoginio darbo laikotarpį Irena buvo darbšti, atsakinga, pareiginga, mylinti savo darbą profesionalė. Mokytoja gebėjo kūrybingai ir atsakingai perteikti savo žinias ir patirtį. Jos mokiniai laimėjo ne vieną respublikinį vertėjų konkursą. Kurdama pagarbią atmosferą ir motyvuodama mokinius, skatino juos siekti aukštesnių tikslų. Per ilgą savo darbo laikotarpį šioje mokykloje I.  Počepovič išleido ne vieną auklėtinių laidą.

Antradienio popietę Kybartų „Saulės“ progimnazijos pedagogų bendruomenė pirmojo šiais mokslo metais mokytojų pasitarimo metu atsisveikino su mokyklą paliekančiu ilgamečiu kūno kultūros vyresniuoju mokytoju Vytautu Valioku. Jis ne tik ilgus metus rūpinosi mokinių fiziniu aktyvumu, bet ir į bendruomenę subūrė sportuoti mėgstantį jaunimą – iniciavo Kybartų jaunystės klubo įkūrimą.

Mokytojas išlydėtas su nuoširdžiomis padėkomis už ilgametį pedagoginį darbą, mokinių ugdymą, į savo darbą įdėtą šilumą ir meilę.

Atsisveikint su mokytoju šiltus žodžius tarė progimnazijos direktorius Arvydas Judickas, kolegos. Nuoširdi padėka mokyklą paliekančiam pedagogui skambėjo ir iš Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovo Algirdo Neiberkos. Mokytojui jis įteikė Mero padėkos raštą ir linkėjo rasti kuo daugiau laiko sau, savo artimiesiems, dalykams, kurie džiugina.

Mokyklą paliekantis pedagogas džiaugėsi parodytu dėmesiu ir patikino, kad ir toliau bus aktyvūs mokyklos bendruomenės narys.

Kolektyvo susitikimo metu taip pat buvo pasveikintos mokytojos, vasarą minėjusios savo jubiliejus, pristatyti nauji mokyklos bendruomenės nariai.

Antradienį Savivaldybės meras A. Neiberka už ilgametį, profesionalų ir atsakingą darbą padėkojo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinių išmokų specialistei Elenai Mockaitienei.

Savivaldybės meras įteikė jai Mero padėką ir linkėjo didžiausios sėkmės kuriant naujus gyvenimo planus.

„Nuoširdžiai Savivaldybės vardu dėkoju už Jūsų atsakingą darbą. Tikiu, kad ne vienam čia dirbančiam buvote ir esate pavyzdžiu. Linkiu, kad savo laiką dabar skirtumėte ne darbui, o savo artimiems žmonėms“, –  linkėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Prie gražių linkėjimų prisidėjo ir Socialinio paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė bei skyriaus specialistės, kurios kalbėjo, jog joms gaila skirtis su puikia, savo sritį išmanančia kolege, iš kurios mokėsi, sėmėsi patirties, gavo daug naudingų patarimų.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top