2021 metų liepą žengėme dar vieną didelį žingsnį pokyčių link – pradėta individualiai teikti asmenio asistento pagalba. Per šį laiką asmenine pagalba pasinaudojo daugiau nei 1000 žmonių su negalia. Taigi, daugiau nei 1000 žmonių gyvenimai tapo atviresni, lengvesni. Ar galite įsivaizduoti, kiek daug istorijų, naujų patirčių ir galimybių atnešė šis laikas? Džiaugiamės, kad asmeninė pagalba keičia žmonių gyvenimus ir tuo pokyčiu norime dalintis su visais.
Norėdamas, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie asmeninės pagalbos teikimą, Neįgaliųjų reikalų departamentas pradėjo viešinimo kampanija ATRASK GALIMYBES su asmeniniu asistentu. Šios kampanijos tikslas – skleisti informaciją ir supažindinti visuomenę su asmeninės pagalbos teikimo procesu bei pagalbos kuriamomis galimybėmis žmogui su negalia bei jo artimiesiems.
Kviečiame iš arčiau susipažinti su asmenine pagalba bei jos kuriamomis galimybės!
Daugiau apie viešinimo kampaniją ATRASK GALIMYBES su asmeniniu asistentu skaitykite: https://www.ndt.lt/asmenine-pagalba-neigaliesiems/kampanija-atrask-galimybes-su-asmeniniu-asistentu/
Daugiau apie asmeninę pagalbą skaitykite: https://www.ndt.lt/asmenine-pagalba-neigaliesiems/
Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos