Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Atnaujinti reikalavimai atvirose erdvėse organizuojamiems renginiams automobiliuose

Lietuvoje įvedus pirmąjį karantino sušvelninimo etapą leidžiami atvirose erdvėse organizuojami renginiai automobiliuose. Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu atnaujinti reikalavimai tokių renginių organizavimui:

  • bilietais į renginius atvirose erdvėse, kai renginio metu neišlipama iš automobilio ir automobilyje yra ne daugiau kaip 2 asmenys, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus (toliau – renginiai) gali būti prekiaujama tik internetu.
  • renginio metu draudžiama išlipti iš automobilio.
  • esant poreikiui, leidžiama atidaryti automobilio langus, asmenims privalomai dėvint nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
  • automobiliai turi būti statomi ne mažesniu kaip 2 metrų atstumu tarp jų.

Renginių organizatoriai yra įpareigojami užtikrinti numatytų reikalavimų laikymąsi viso renginio metu.

Taip pat prieš renginį jo dalyviai turi būti informuoti, kad renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys), skelbiant šią informaciją internete.

Internete ir prie įvažiavimo į renginį turi būti skelbiama informacija apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).

Rekomenduojama nedalyvauti renginiuose 60 metų amžiaus ir vyresniems bei lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top