Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Ataskaitinis susirinkimas Virbalio seniūnijoje

Kovo 10 dieną Virbalio seniūnijos gyventojai rinkosi į Dailučių vaikų dienos centrą, kur seniūnas Zitas  Lasevičius išplėstinėje seniūnaičių sueigoje pristatė praėjusiais metais nuveiktus darbus, įgyvendintų projektų rezultatus.

Ataskaitiniame susirinkime taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, mero patarėjas Kazys Kiaulakis bei gyventojams žemės ūkio sektoriaus aktualijas pristačiusi Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė.

Metinę savo ataskaitą seniūnas pradėjo pateikdamas statistinius duomenis apie gyventojų skaičių seniūnijoje, gimstamumo, mirtingumo rodiklius. Seniūnas pasidžiaugė per 2019 metus nuveiktais darbais:

Virbalio seniūnijoje iš kelių priežiūros ir plėtros programos kapitališkai suremontuota Saulės gatvė Virbalio Miesto Laukų kaime ir suremontuota Vilties gatvės dalis Mažučių kaime;

Iš savivaldybės lėšų skirtų viešųjų erdvių priežiūrai įrengtas trinkelių takas Virbalio civilinėse kapinėse ir

Įrengtas Liepų gatvės apšvietimas, esančios Staugaičių kaime.

Susirinkusieji taip pat buvo supažindinti su duomenimis apie seniūnijos suteiktas paslaugas (dokumentų tvarkymą, išduotas pažymas, informacijos suteikimą ir t.t.), finansiniais duomenimis. Seniūnaičių bendru pritarimu seniūno ataskaita buvo patvirtinta.

Savivaldybės meras su komanda kalbėjo apie planuojamus įgyvendinti darbus Virbalyje ir patikino, kad jau visai netrukus bus pradėtas įgyvendinti projektas, kurio metu bus sutvarkytos viešosios erdvės Virbalio mieste: atnaujinta turgaus aikštė, įrengti prekybos paviljonai, viešasis tualetas, sutvarkyta aikštės infrastruktūra bei atnaujintas parkas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top