Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Apvaliosios medienos gabenimas vietinės reikšmės keliais

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad kasmet nuo spalio 1 d. iki gegužės 15 d. ypač padidėja kelių sugadinimo tikimybė gabenant apvaliąją medieną vietinės reikšmės viešaisiais ir vidaus (miško) keliais.

Administracijos direktoriaus įsakymu numatyta, kad medienos savininkas, ketinantis medieną sandėliuoti vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, turi tai suderinti su seniūnu ir padaryti ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos sandėliavimo. Be to, savininkas turi raštu pateikti informacinį pranešimą apie medienos sandėliavimo vietos adresą arba kvartalą, sklypą, girininkijos pavadinimą ir rajoną bei kitą įsakymu numatytą informaciją.

Medienos savininkai taip pat įpareigojami tausoti vietinės reikšmės kelius, o juos sugadinus – suremontuoti per 1 mėnesį.

Administracijos direktoriaus įsakymo vykdymo kontrolė priklauso Vilkaviškio rajono savivaldybės seniūnams. Jie taip pat gali pagal poreikį riboti sunkiasvorių transporto priemonių (daugiau kaip 8 tonų bendros masės) eismą Vilkaviškio rajono vietinės reikšmės keliuose su žvyro ir grunto danga anksčiau nurodytu laikotarpiu.

Daugiau skaitykite:

Įsakymas dėl apvaliosios medienos gabenimo vietinės reikšmės keliais

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top