Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Aptartos glaudesnio bendradarbiavimo tarp institucijų galimybės

Šiandien į susitikimą su Savivaldybės meru Algirdu Neiberka ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Rikliene atvyko Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Vilkaviškio rajone patarėja Rasa Blažaitienė bei Laimutė Bagdonavičienė, l. e. Kybartų globos namų vadovo pareigas. Susitikime taip pat  dalyvavo Savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rita Viktoravičienė.

Susitikime didžiausias dėmesys buvo skirtas glaudesnio bendradarbiavimo tarp institucijų galimybėms. Taip pat kalbėta apie laikinosios priežiūros paslaugą, teikiamą institucijoje, jos trūkumus ir privalumus.

Susitikimo dalyviai išsakė savo mintis bei pasiūlymus, kurie užtikrintų sklandesnę vaikų apsaugą ir jų gerovę, kokybiškesnį ir savalaikį komunikavimą tarp rajone veikiančių institucijų. Taip pat paliesti keli konkretūs atvejai, kurie parodė trūkstamas grandis, atskleidė susikalbėjimo tarp institucijų nebuvimą.

„Svarbiausia visiems bendrai susitarti, kaip laiku komunikuoti, kaip tinkamai bendradarbiauti tarp institucijų, kad situacijos prižiūrimose šeimose netaptų nevaldomos. Esmė yra pats bendradarbiavimas, kuris nėra kažkaip reglamentuojamas teisės aktais, bet jis turėtų vykti dėl bendro tikslo ir mūsų rajono šeimų“, – kalbėjo R. Blažaitienė.

Savivaldybės vadovai pritarė, kad savalaikis informacijos apsikeitimas yra labai svarbus ir laiku įsitraukus, subūrus skirtingas institucijas, galima padėti išspręsti net didžiausias problemas.

Susitikimo metu buvo aptarti bendradarbiavimo aspektai, laikinosios priežiūros paslaugos, teikiamos institucijoje, pagerinimo galimybės. Taip paliestas budinčiųjų globėjų ir institucinės globos pertvarkos šalyje klausimas.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top