Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Aptarta Vilkaviškio miesto 2016–2023 m. plėtros strategija

Šiandien Vilkaviškio sporto ir pramogų centre rinkosi Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės valdybos nariai.

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės meras A. Neiberka, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės pirmininkė D. Riklienė, Savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja J. Grigaliūnaitė-Milovanov.

Asociacija Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupė įkurta 2014 m. Jos tikslas – užtikrinti miesto nevyriausybinių organizacijų, verslo atstovų ir Savivaldybės bendradarbiavimą. Veikiant kartu yra sprendžiamos miesto socialinės, ekonominės, užimtumo ir kitos aktualios problemos.

Susitikimo pradžioje pirmininkė D. Riklienė pristatė Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės veiklą, svarbiausius jos siekius. Taip pat aptarė jau įgyvendintus projektus. Pasidžiaugė, kad Vilkaviškio miesto 2016–2023 m. plėtros strategija, kuri ypatingą dėmesį skiria senjorams, buvo pripažinta geriausia strategija Marijampolės regione.

J. Grigaliūnaitė-Milovanov supažindino su 2021–2027 m. ES fondų investicijų programa. Svarbiausios šios programos tikslas – skatinti aktyvią įtrauktį, siekiant propaguoti lygias galimybes, nediskriminavimą ir aktyvų dalyvavimą, ir gerinti įsidarbinamumą, ypač palankių sąlygų neturinčių grupių. Taip pat aptarė svarbiausius pasikeitimus, į kuriuos reikės atsižvlegti rengiant naują Vilkaviškio miesto plėtros strategiją.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top