Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Aptarta investavimo galimybė mūsų rajone

Su Savivaldybės vadovais – Meru Algirdu Neiberka, jo pavaduotoju Bernardu Marčiukoniu, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, Mero patarėju Kaziu Kiaulakiu susitiko Aukštųjų technologijų grupės „Global BOD Group“ įmonės „SoliTek“ plėtros direktorius Darius Vėbra. Susitikime taip pat dalyvavo Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė.

UAB „SoliTek“ yra žinoma saulės modulių gamintoja. Kompanijų grupė savo pirmuosius žingsnius žengė 1998 m. kaip „Baltic Optical Disc“ (BOD) – tada vienintelis pramoninis CD gamintojas Šiaurės ir Rytų Europoje. Išplėtusi CD gamybą Vilniaus ir Talino gamyklose, bendrovė išaugo į grupę ir 2009 m. įkūrė saulės technologijų verslą „SoliTek“.

Atvykęs svečias pristatė investavimo mūsų rajone idėją. Ši įmonė yra pasirengusi investuoti ir įkurti saulės modulių parką, tačiau tam reikalingas didelis žemės sklypas. Juos domina pietinė Lietuvos dalis, todėl pirmiausia ir kreipėsi į tas Savivaldybes, kuriose, pagal atliktus skaičiavimus, saulės per metus būna daugiausia.

Su potencialiu investuotoju aptartas verslo modulis, naudojama technologija, investavimo galimybės bei pasiūlyti potencialūs žemės sklypai, kuriuose būtų galima įkurti saulės elektrinių parką.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top