Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Apie konkursus į rajono švietimo įstaigų vadovų pareigas

Sulaukdami iš gyventojų paklausimų, kas atsitiko, kad šiuo metu yra paskelbta tiek daug konkursų į rajono švietimo įstaigų vadovų pareigas, norime Jums paaiškinti situaciją.

Dar 2018 metais įsigaliojus Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo pataisoms, švietimo įstaigų vadovų kadencijos apribotos penkerių metų laikotarpiui. Įteisinus švietimo įstaigų vadovų rotacijas, savivaldybės buvo įpareigotos organizuoti neterminuotai į pareigas priimtų švietimo įstaigų vadovų konkursus.

Šįmet skelbiami konkursai į tų vadovų vietas, kurie įstaigoms vadovavo 10 ir daugiau metų.

Taip jau sutapo, kad vienu metu teko paskelbti konkursus Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos, Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro, Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos, Kybartų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ir Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorių pareigoms užimti. Į šių įstaigų vadovų pareigas atrankos vyks š. m. gruodžio mėnesį.

Personalo skyrius informuoja, kad konkursų į švietimo įstaigų vadovus šiais metais bus paskelbta ir daugiau. Be to, kiek anksčiau dar paskelbti konkursai Virbalio pagrindinės mokyklos, Sūdavos pagrindinės mokyklos, Kybartų vaikų lopšelio-darželio „Kregždutė“ ir Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ direktorių pareigoms užimti.

Vilkaviškio rajono savivaldybės skelbiamuose konkursuose gali dalyvauti šiuo metu švietimo įstaigų vadovų pareigas einantys ir kiti, kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys, asmenys (kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams ir kt. aktuali informacija skelbiama Vilkaviškio rajono savivaldybės interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt).

Švietimo įstaigų vadovai į pareigas bus skiriami penkeriems metams. Pasibaigus kadencijai, direktoriai vėl galės dalyvauti viešame konkurse ir pretenduoti dar penkeriems metams likti vadovais. Kadencijų skaičius ribojamas nebus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top