Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2020“ nugalėtojai

Ketvirtadienį buvo pagerbti ir apdovanoti 27-ąjį kartą organizuoto konkurso „Metų ūkis 2020“ laimėtojai. Ilgiausias tradicijas turintis žemdirbiškas konkursas tradiciškai vyko ne metų gale, o pačiame vasaros viduryje Prienų rajone, Vazgaikiemyje, „Harmony Park“ erdvėje.

Dėl pernai užklupusios pandemijos ir karantino pagrindiniai konkurso organizatoriai – Lietuvos ūkininkų sąjunga (LŪS), vienijanti 41 rajoninį skyrių – leido pačioms savivaldybėms nuspręsti, ar konkursą rengti pandemijos sąlygomis. Konkursas įvyko tik 25 savivaldybėse.  Iš viso jame dalyvavo 213 ūkių, iš kurių išrinkti 78 nugalėtojai.

Tarp nugalėtojų pasveikintos ir trys Vilkaviškio rajono savivaldybės ūkininkų šeimos. Šiemet pirmąją vietą rajoniniame konkurse „Metų ūkis 2020“ laimėjo Remigijus ir Jovita Alavočiai, ūkininkaujantys Gižų seniūnijoje, antrosios vietos nugalėtojais tapo Vilija ir Vitas Kušliai iš Kybartų seniūnijos, trečiąją vietą užėmė dar vieni Kybartų seniūnijos ūkininkai – Rolandas ir Algina Takulinskai.

Nugalėtojus į renginį atvyko pasveikinti Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė, Vilkaviškio rajono ūkininkų sąjungos pirmininkė Onutė Kartavičienė. Geriausius žemdirbius taip pat sveikino politikai, renginio rėmėjai bei agroverslo atstovai.

Konkurso „Metų ūkis 2020” nugalėtojams įteiktos statulėlės. Pirmos vietos laimėtojams taip pat įteiktos Žemės ūkio ministerijos padėkos. Gėlės bei atminimo dovanos įteiktos ir nuo Vilkaviškio rajono savivaldybės.

Daugiau kaip ketvirtį amžiaus vykstančio konkurso tikslas skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje bei išaiškinti geriausius savivaldybėje.

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos nuotraukos

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top