Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Alvito kaimo bendruomenė kartu su neformalia jaunimo grupe „Alvito aktyvas“ įgyvendino projektą „Jaunimo dovana alvitiečiams – šviečiantis parkas“.

Alvito kaimo bendruomenė kartu su Neformalia jaunimo grupe „Alvito aktyvas“ įgyvendino projektą „Jaunimo dovana alvitiečiams – šviečiantis parkas“.

Projektas finansuojamas iš Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo iniciatyvų skatinimo projektų finansavimo konkurso. Sutarties Nr. J2-688.

Bendra projekto vertė – 764,43 Eur., iš jų 626,37 Eur. projekto įgyvendinimui skyrė Vilkaviškio rajono savivaldybė, likusi suma – Alvito kaimo bendruomenės prisidėjimas.

Projekto tikslas: skatinti kaimo jaunimo iniciatyvas bei užimtumą ir didesnį bendruomenės narių dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime. Didinti tarpusavio bei kartų bendradarbiavimą, dalyvaujant bendrose veiklose.

Projekto metu buvo įsigytos reikalingos medžiagos ir papuoštas Alvito Liepų parkas. Kūrybinių užsiėmimų metu buvo gaminamos dekoracijos, puošiamas parkas. Veiklos, atsižvelgiant į esamą situaciją su Covid-19, buvo vykdomos nuotoliniu būdu namuose ir renkantis mažomis grupėmis bendruomenės namuose.

Alvito kaimo bendruomenės informacija ir nuotraukos

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top