Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Alvitą pasiekė jau 24-oji geradarių iš Vokietijos labdaros siunta

Sekmadienį iš Vokietijos į Alvitą atgabenta Vilkaviškio rajono garbės piliečio, geradario Alfonso Hopingo ir jo šeimos narių, bendraminčių draugų, giminaičių, kaimynų pastangomis suruošta jau dvidešimt ketvirtoji labdaros siunta. Geradariai parūpino rūbų ir avalynės vaikams bei suaugusiesiems, įvairios įrangos, palengvinančios neįgaliųjų buitį, slaugos ir medicinos priemonių, reikalingų priemonių Savivaldybės ugniagesiams.

Geradariai iš Vokietijos jau daugiau nei 20 metų teikia paramą Vilkaviškio rajono žmonėms: Alvito Šv. Kazimiero vaikų namams, sunkiai besiverčiančioms Alvito parapijos šeimoms, įvairioms įstaigoms ir organizacijoms.

Paramą globos namams ir Alvito parapijos žmonėms savo šalyje telkiantis Vilkaviškio rajono garbės pilietis Alfonsas Hopingas laiške rašė, kad vietinių žmonių, ypač iš Visbeko bendruomenės ir Vechtos rajono, geros valios pastangomis, pavyko surinkti solidžią paramos siuntą. Jis džiaugėsi, kad vietinių jau nebereikia raginti: aplinkiniai žmonės žino, kad lapkričio mėnesį Hopingų šeima į Lietuvą išsiųs labdaros siuntą ir savanoriškai prie jos prisideda.

Labdariai atvežė medicinos priemonių ir slaugos įrangos, veido apsaugos priemonių, neįgaliųjų vežimėlių, kitos, neįgaliesiems skirtos, įrangos, maisto produktų, drabužių, avalynės, patalynės, žaislų, kitų gėrybių.

Didelės pagalbos sulaukė Vilkaviškio rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba. Visbeko  ugniagesių komanda dovanojo 44 paketus su operatyviniais drabužiais: juose po vnt. 100 kelnių ir striukių, 20 šalmų, apie 70 porų batų, jaunuoliams skirta ugniagesių savanorių apranga.

Į Alvitą atvykęs Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka nuoširdžiai pasidžiaugė labdarių geranorišku bendravimu su alvitiečiais, kartu su Savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadu Audroniu Stroginiu apžiūrėjo gautas priemones.

„Draugiški santykiai tarp skirtingų valstybių yra neįkainojami. Visų Vilkaviškio krašto žmonių vardu dėkoju geradariams, ypač mūsų rajono garbės piliečiui Alfonsui Hopingui ir jo šeimai, už nuolatinę paramą Šv. Kazimiero namams, padarytus konkrečius darbus, rodomą dėmesį ir rūpestį mūsų krašto žmonėms“,– akcentavo rajono vadovas.

Gauta labdaros siunta bus išdalinta nepasiturintiems Alvito ir jo apylinkių žmonėms, Alvito šv. Kazimiero globos namų globotiniams, labdaros organizacijoms, likimo nuskriaustiems ar stokojantiems mūsų krašto žmonėms.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top