Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Darbą pradėjo naujieji vadovai

Šiandien dviejose Vilkaviškio rajono įstaigose pradėjo dirbti nauji vadovai: nuo šiandien vadovauti UAB „Kybartų darna“ pradėjo kybartietis Vaidas Nacevičius, o ilgametė pedagogė Eglė Kociuvienė pradėjo eiti Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas.

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas apsilankė šiose įstaigose ir kolektyvams pristatė naujuosius jų vadovus.

V. Nacevičius, prieš laimėdamas konkursą UAB „Kybartų darnos“ direktoriaus pareigoms eiti, yra dirbęs UAB „Šakių autobusų parkas“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, privačiose įmonėse.

Administracijos direktorius V. Gavėnas linkėjo naujajam vadovui sėkmingai tęsti ir plėtoti įmonės veiklą, ieškoti naujų galimybių įmonės plėtrai. Jis kalbėjo, kad UAB „Kybartų darna“ ne tik rūpinasi miesto gerbūvio darbais bei aplinkos tvarkymu, bet ir administruoja gyvenamuosius daugiabučius namus Kybartų ir Virbalio miestuose, vykdo renovaciją. Iššūkių šiame darbe yra daug, tad linkėta susiklausymo ir sėkmingo komandinio darbo.

„Kasdien atliekate svarbius žmonėms darbus, tad Jūsų komanda turi būti stipri ir vieninga. Linkiu rasti būdų dar labiau plėsti veiklą, kad ji būtų pelninga ir naudinga. Tegul įdedamos pastangos kuo greičiau atsiperka“, – Administracijos direktoriui antrino Savivaldybės meras A. Neiberka.

Sūdavos pagrindinei mokyklai vadovauti pradėjusi E. Kociuvienė daug metų dirbo istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja. Ji mokytojavo Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje, Marijampolės „Sūduvos“ gimnazijoje, moksleiviams pamokas vedė ir kitose rajono švietimo įstaigose: Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinėje mokykloje ir kt. Kaip sakė pati E. Kociuvienė, mokytojos darbas jai labai patiko ir sekėsi, tačiau norėjosi išbandyti save naujose pareigose.

„Džiaugiamės, kad prisijungėte prie mūsų švietimo įstaigų vadovų komandos. Linkiu darnaus kolektyvo ir, žinoma, kad būtų kuo daugiau mokyklą lankančių vaikučių. Kaip ir visur, įvairių problemų yra ir šioje mokykloje, tačiau tikiu, kad kalbėdamiesi rasime jų sprendimo būdus. Mes visada esame pasirengę jums padėti,“ – naująją vadovę drąsino meras A. Neiberka.

Naujuosius vadovus šiltai priėmė ir įstaigų kolektyvai, kurie tikisi darnaus ir sklandaus darbo drauge.

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Darbą pradėjo naujieji vadovai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top