Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Gyventojų dėmesiui – bus ribojamas patekimas į Vilkaviškį

Informuojame Vilkaviškio rajono gyventojus, kad įgyvendinant judėjimą tarp savivaldybių ribojančio Vyriausybės nutarimo nuostatas, savaitgaliais ir švenčių dienomis bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai gyventojų keliavimui.

Siekiant, kad švenčių metu būtų kuo mažiau judėjimo ir išvengta susibūrimų, šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas pasirašė įsakymą, kuriuo nurodė nuo 2020 m. gruodžio 18 d. 13.00 val. iki 2021 m. sausio 3 d. 24:00 val. riboti asmenų judėjimą tarp savivaldybių, pastatant draudžiamuosius kelio ženklus Nr. 303 „Įvažiuoti draudžiama“ šiose vietose:

  1. J. Basanavičiaus gatvėje Vilkaviškio mieste, įvažiuojant į miestą nuo valstybinės reikšmės magistralinio kelio A7 Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas;
  2. Kapų gatvėje Vilkaviškio mieste, įvažiuojant į miestą nuo valstybinės reikšmės magistralinio kelio A7 Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas;
  3. Rimgaudo gatvėje Vilkaviškio mieste, įvažiuojant į miestą nuo valstybinės reikšmės magistralinio kelio A7 Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas.

Vyriausybės nutarimu, žmonių judėjimas tarp savivaldybių nebus ribojamas tais atvejais, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties ar atlikti darbo, kai darbo vieta kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicininės pagalbos. Judėjimo ribojimas taip pat nebus taikomas, kai vykstama į/iš oro uostą, dėl objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykimas į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę yra neišvengiamai būtinas.

Atkreipiame dėmesį, kad pareigūnai gali paprašyti pateikti asmens dokumentą, o vykstantiems į nuosavybės objektą – nuosavybės dokumentą. Todėl rekomenduojame su savimi turėti kelionę pagrindžiančius dokumentus.

Jei kyla klausimų dėl judėjimo ribojimų, galite skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000.

Dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus dėl judėjimo ribojimo rasite čia: https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus-nuolat-atnaujinama?fbclid=IwAR2_06IiYX5VU31eWdWj8g1xId8oo9rF_KwyROZPO1yIaq5aINnF-QF5OAQ

Labai prašome gyventojų atsižvelgti į judėjimo ribojimus ir likti namuose tam, kad ateityje sulauktumėme dar daug įsimintinų švenčių su savo artimaisiais!

2020 m. gruodžio 18 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. B-ĮV-1446 „Dėl asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimo”

 

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top