Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Mokytojų dienos proga pasveikintos rajono švietimo įstaigos

Spalio 5-ą visoje Lietuvoje minima Tarptautinė mokytojų diena. Tai diena, kai nebijoma nusišypsoti ar ištarti gražų padėkos žodį mokytojui ar auklėtojui.

Šiai metais siekiant valdyti koronaviruso plitimą, buvo priimtas sprendimas neorganizuoti didelio renginio, skirto šiai dienai paminėti. Nuspręsta apsilankyti rajono švietimo įstaigose ir kiekvieną mokytojų bendruomenę pasveikinti atskirai.

Nors oficialiai Mokytojų diena yra šiandien, kai kuriose rajono švietimo įstaigose ji buvo paminėta anksčiau – penktadienį.

Aplankytose ugdymo įstaigos ši diena buvo pažymėta ypatingai: mokiniai arba jų tėvai vedė pamokas, mokytojams buvo dovanojamos gėlės, mokyklose netrūko įsimintinų renginių.

Savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė bei Skyriaus specialistai apsilankymų mokyklose metu padėkojo rajono mokytojams už ilgametį, nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą, aktyvų dalyvavimą šalies ir tarptautiniuose projektuose, įvairių projektų ir programų inicijavimą ir organizavimą, kitus pasiekimus. Mokyklos bendruomenėms buvo įteikti Savivaldybės mero sveikinimai, dovanojama kraštietės Aušros Mickevičienės knyga „Sugrįžimai…“, o taip pat pagerbti pedagogai, per pastaruosius metus pasižymėję išskirtine savo veikla.

Nuvykęs į kai kurias rajono mokyklas ir vaikų lopšelius-darželius profesinės šventės proga jų bendruomenes sveikino Savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Savivaldybės vadovas pabrėžė šios kilnios profesijos svarbą, nes mokytojams patikime savo brangiausią turtą – vaikus. Pasak Savivaldybės vadovo, nors mokytojų perduodamos žinios yra labai svarbios, tačiau svarbiausia tai, kad mokytojai sugeba vaikams įdiegti svarbiausias žmogiškąsias vertybes, ugdo juose savarankiškas asmenybes.

„Mokytojams suteikta unikali misija – prisiliesti prie ateities, nes jie dirba su mokiniais, kurie kurs rytojų, tačiau reikia pripažinti, kad gerovė priklauso ne tik nuo vieno mokytojo, bet nuo mūsų visų: nuo mokytojų, mokinių, tėvelių, valdžios, nuo mūsų visų bendro dialogo, bendrų pastangų randant ir sprendžiant problemas. Sveikindamas šia gražia proga linkiu visiems mokytojams visapusiško palaikymo, stiprios sveikatos, nepavargti ir visada su malonumu dirbti šį svarbų ir labai reikalingą darbą,“ – sveikino Savivaldybės meras A. Neiberka.

Šią šventinę dieną Savivaldybės merui A. Neiberkai teko ir pačiam išbandyti mokytojo profesiją. Jis šiandien vedė netradicinę pamoką Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos aštuntokams.

[soliloquy id="23077"]

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top