Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Valstybės dieną Vilkaviškyje skambėjo Lietuvos himnas

Liepos 6-ąją vieningai minėdami Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, jau dvyliktus metus iš eilės lietuviai įvairiuose pasaulio kampeliuose giedojo „Tautišką giesmę“. Po visą pasaulį pabirusius lietuvius suvienijanti unikali tradicija neaplenkė ir Vilkaviškio. Nešini trispalvėmis vėliavėlėmis, pasipuošę tautine atributika į dr. Jono Basanavičiaus aikštę skubėjo ir maži ir dideli – čia netrūko geros nuotaikos bei vienybės ir bendrystės jausmo, užplūdusio vieningai giedant Lietuvos himno posmus.

Šventės dalyvius sveikino bei vieningai sugiedoti „Tautišką giesmę“ kvietė Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Susirinkusiems nuotaikingus šokius dovanojo Vilkaviškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvo „Lelija“ šokėjai, o vakaro programą vainikavo Aušros ir Ramūno Difartų koncertas.

Kaip ir kiekvienais metais „Tautiška giesmė“ pasklido ir po rajono seniūnijas, kaimo bendruomenes. Valstybės himnas buvo giedamas visame rajone!

Pirmą kartą vieningai giedamas mūsų šalies himnas pasaulį apskriejo 2009-aisiais, švenčiant Lietuvos vardo tūkstantmetį. Pasaulyje esame vienintelė tauta, kurios himnas vieną dieną metuose apskrieja Žemės rutulį!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top