Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

COVID-19: savaitės statistiniai duomenys

Pradėjome trečiąją karantino savaitę. Norime su Jumis pasidalinti užfiksuotais statistiniais duomenimis.

Kovo 24 d. Marijampolėje pradėjo veikti mobilusis punktas koronaviruso tyrimams atlikti. Šio punkto koordinatoriaus duomenimis, šeštadienį ir sekmadienį Marijampolės mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 77 asmenų (iš jų 9 Vilkaviškio rajono gyventojai). Džiaugiamės, kad visų patikrintų asmenų tyrimų atsakymai dėl viruso buvo neigiami!

Per visas mobiliojo punkto darbo dienas (nuo antradienio iki sekmadienio) Marijampolės mobiliajame punkte patikrinti 235 asmenys. 27 iš jų yra Vilkaviškio rajono gyventojai, likusieji – iš Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Šakių rajono.

Šiuo metu turimais duomenimis, koronaviruso COVID-19 infekcija diagnozuota 3 Vilkaviškio rajono gyventojams.

Registracija į mobilųjį punktą vykdoma paskambinus karštąja koronos linija 1808. Čia dirbantys specialistai, įvertinę skambinančiojo nurodytus požymius, priima sprendimą, ar būtina atlikti tyrimą mobiliajame punkte.

Taip pat primename, kad Vilkaviškio ligoninėje, vienoje pirmųjų visoje Lietuvoje, pradėjo veikti Karščiavimo klinika. Karščiavimo klinika yra pasirengusi priimti VISUS rajono gyventojus, kurių šeimos daktaras priims sprendimą siųsti pacientą į šią kliniką. Džiugu, kad iki šiol visi šioje Karščiavimo klinikoje atlikti COVID-19 testai buvo neigiami.

Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Šią savaitę Vilkaviškio rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 15 asmenų. Jie iš užsienio grįžo į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, ir iš šių miestų buvo parvežti į Vilkaviškio rajoną. Taip pat 4 asmenys buvo vežti į Marijampolės mobilųjį punktą.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Viso patalpose, kurias parūpino savivaldybė, šiuo metu izoliuojasi 15 asmenų.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top