Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Įgyvendinamas projektas „JUDAM“

Jaunimo reikalų departamentas prie SADM nuo 2019 m. balandžio 1 d. įgyvendina projektą „JUDAM“. Projekto „JUDAM“ tikslas – mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.  

Nuo projekto pradžios iki 2020 m. sausio 1 d. į projekto veiklas įtraukti 15 jaunuolių gyvenančių Marijampolės apskrityje. Padedant projekto koordinatoriams, viena nepilnametė mergina grįžo į švietimo sistemą (9 klasę), vienas jaunuolis pradėjo savanoriauti, vienas jaunuolis pradėjo dirbti pagal paslaugų teikimo kvitus, taip pat viena projekto dalyvė pradėjo dirbti įmonėje ICECO. Vilkaviškio savivaldybeje projekto „JUDAM“ koordinatorė palaiko glaudų bendradarbiavimą su Jaunimo reikalų koordinatore, Užimtumo tarnyba ir Probacijos tarnyba. Nuolat aptariama projekto eiga ir pažanga. Tiesa, potencialių projekto dalývių 2020 m. sausio 1 d. Vilkaviškio rajono savivaldybėje nėra.

Projekto metu didelis dėmesys skiriamas niekur nedirbančiam, nesimokančiam jaunimui, jaunuoliams iš sunkumus patiriančių šeimų, turintiems problemų su teisėsauga, grįžusiems iš įkalinimo įstaigų, patiriantiems pajamų nepriteklius, turintiems priklausomybes ir gyvenantiems ar jau išėjusiems iš globos namų jaunuoliams.

Projektas „JUDAM“ įgyvendinamas iki 2021 m. birželio 30 d.

Dėl daugiau informacijos ar dalyvavimo projekte galimybių susisiekite su projekto „Judam“ koordinatore Marijampolės apskrityje Vaida Paukštaite tel. 8 677 10840 el. p. vaida.paukstaite@jrd.lt

Daugiau informacijos žiūrėti  https://jrd.lt/jgi-igyvendinimas/paslaugos-neaktyviems-jaunuoliams

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top