Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

100 metų sulaukęs Petras Ivanauskas žavi savo energija

Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka pasveikino 100 metų jubiliejaus sulaukusį klausutiškį Petrą Įvanauską, kuris šiuo metu jau kuris laikas gyvena Vilkaviškyje.

Ypatingai gražaus amžiaus sulaukusio mūsų rajono gyventojo istorija labai įdomi. Ponas Petras gimė 1921-ųjų gruodžio 13 dieną Mančesteryje, Anglijoje. P. Ivanauskas augo gausioje 7 vaikų šeimoje, sugrįžęs į Lietuvą didžiąją dalį savo gyvenimo praleido Vištytyje, Klausučiuose, o paskutinius dešimt metų gyvena Vilkaviškyje.

Labai šviesus ir kupinas entuziazmo jubiliatas dalijosi pasaulinių karų išgyvenimais, prisiminė ir pačias linksmiausias jaunystės istorijas.

Savivaldybės vadovas kartu su net dviem seniūnais – Vilkaviškio miesto seniūnu Remigijumi Kurausku ir Klausučių seniūnijos seniūne Judita Skystimiene – jubiliatui dovanojo gėlių, Savivaldybės mero sveikinimą, atminimo dovanėlę ir palinkėjo jam stiprybės bei geros sveikatos. Jubiliatui negailėta gražių žodžių, linkėjimų.

Nuostabą kelia tai, kad gerbiamas P. Ivanauskas šiuo metu gyvena… vienas! Save kuo puikiausiai prisižiūrintis šimtametis pasakojo, kad mėgsta gamintis valgyti, bendrauti, sveikata taip pat nesiskundžia. Jį dažnai aplanko sūnus su šeima, anūkai, žmona, deja, jau mirusi. Petro namuose laukiami ir draugai. Artimieji pasakojo, kad gerbiamas Petras visą gyvenimą sunkiai dirbo, tačiau visada buvo pozityvus ir mielai bendraujantis, toks išliko ir dabar.

„Linkiu jubiliatui sveikatos ir tvirtybės įžengus į antrąjį gyvenimo šimtmetį. Džiugina tai, kad nepaisant garbaus amžiaus ponas Petras kupinas entuziazmo, nestokoja humoro jausmo, kurio galėtume pasimokyti mes visi, sunku nesižavėti jo energija. Taip pat labai džiugina šimtamečio sveikata ir savarankiškumas. Gerbiamas Petras – puikiausias pavyzdys, kuomet žmogų puošia per gyvenimo metus surinkta patirtis“, – kalbėjo Vilkaviškio rajono meras A. Neiberka, džiaugdamasis garbaus amžiaus sulaukusiu rajono gyventoju ir jo šeima.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top