Meniu
Su Seimo nariais aptartas pasiruošimas Kybartų miesto sporto klubo „Sveikata“ 100-mečio paminėjimui

Kovo 19 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai, Lietuvos Respublikos Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Algirdas Butkevičius susitiko su Kybartų miesto sporto klubo „Sveikata“ atstovais.

Sportininkai aktyviai ruošiasi klubo šimtmečio paminėjimui, kuris bus minimas 2019 metais: jau sukurti specialūs 100-mečio kamuoliai, kurie bus skirti padėkoti žmonėms, skiriantiems paramą paminklui V. Kochanauskui įamžinti, apie klubo veiklą bus išleistas leidinys, sukurtas filmas, laukia daug kitų gražių veiklų.

Pagrindinis nuogąstavimas – itin prasta Kybartų stadiono tribūnų būklė, dėl ko gali kilti sunkumų kreipiantis dėl licencijos pratęsimo. Tribūnų sutvarkymui Savivaldybė yra parengusi techninį projektą, tačiau finansavimo šaltinių dar ieškoma.

Susitikime aptartos bendradarbiavimo su Kaliningrado srities bei Lenkijos savivaldybėmis galimybės rengiant bendrus projektus. Nuspręsta sudaryti veiksmų, susijusių su sporto klubo „Sveikata“ šimtmečio paminėjimu, seką ir keistis informacija, apie kylančius sunkumus, nukrypimus nuo tvarkaraščių.


Savivaldybės informacija