2017.12.17, sekmadienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Atsiprašome už  laikinus nepatogumus.

Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 
 
 
 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Naujienos ir aktualijos
Švietimo aktualijos
Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokytoja dalyvavo „Mokytojų meistriškumo“ programoje JAV

2017 metų rugsėjo ir spalio mėnesiais Vilkaviškio rajono anglų kalbos vyresnioji mokytoja Jurgita Valuckienė dalyvavo „Mokytojų meistriškumo“ programoje Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Mokytojų meistriškumo“ programa (angl. TEA Program - Teaching Excellence and Achievement program) tai tarptautinė profesionalių mokytojų mainų programa, finansuojama JAV vyriausybės. Ją vykdo nevyriausybinė organizacija IREX (International Research and Exchange Board) tarpininkaujant šalyse esančių JAV ambasadų pareigūnams. Programa vykdoma nuo 2006 metų ir joje kasmet dalyvauja daugiau nei 200 mokytojų iš įvairių pasaulio šalių. Programos tikslas – suburti savo srities profesionalus iš viso pasaulio ir pasidalinti patirtimi. Mokytojams sudaromos galimybės pagilinti profesines žinias, sustiprinti dalykinius ir lyderystės įgūdžius, praplėsti žinias apie Jungtines Amerikos Valstijas.

Programa trunka šešias savaites iš kurių keturios skirtos teoriniams mokymams universitetuose ir dvi savaitės - praktikai mokyklose. 2017 metų rudens sesijos programoje dalyvavo keturi universitetai: Claremont Graduate Universitetas, Montana State Universitetas, Nevados Universitetas ir Appalacchian State Universitetatas. Universitetų programose labiausiai akcentuoti šie aspektai: anglų kalbos mokymo metodika, į mokinį orientuotų metodų ir priemonių taikymas pamokose, informacinių technologijų naudojimas mokytojų darbo planavime ir įsivertinime, virtualių aplinkų naudojimas mokinių pažangai, mokytojų lyderystė ir t.t.

2017 metų rudens sesijos programoje dalyvavo trys mokytojai iš Lietuvos. Sudėtinga atranka į programą vyko beveik dvejus metus. Vilkaviškio rajono mokytoja Jurgita Valuckienė sėkmingai įveikė atranką ir keliavo į Šiaurės Karolinos Appalachian State universitetą. Mokytoja J. Valuckienė keturias savaites sėmėsi žinių apie naujausius ir pažangiausius ugdymo metodus ir priemones Šiaurės Karolinos Appalachian State Universitete. Po teorinių mokymų mokytoja turėjo galimybę viską pabandyti praktiškai ir dvi savaites kasdien vedė pamokas Hardin Park pagrindinėje mokykloje.

Mokiniai ir sutikti pedagogai bei dėstytojai domėjosi Lietuvos aktualijomis, kasdieniniu gyvenimu ir žmonių pomėgiais.  Per šią stažuotę JAV mokytoja J. Valuckienė daugybę kartų pristatė Lietuvos kultūrą, paveldą ir papročius. Taip pat oficialiuose pristatymuose pasakojo apie Lietuvos ekonomiką, švietimo sistemą, lietuvių kalbos kilmę, įžymius žmones ir viską, kuo didžiuojasi mūsų šalis. Programa paliko neišdildomus įspūdžius ir buvo ypač naudinga profesiniu požiūriu.

Šiuo metu vyksta atranka į 2018 metų  programą. Visus, norinčius dalyvauti atrankoje ir turinčius klausimų, mokytoja maloniai kviečia susisiekti elektoninio pašto adresu:  valuckienej@appstate.edu

 

 

Pilviškių „Santakos“ gimnazijos informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.