Meniu
Vasarą pasitikome švęsdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Pirmąją vasaros dieną visos įdomiausios veiklos ir smagiausi žaidimai buvo skirti vaikams. Vilkaviškyje ir kitose rajono vietose buvo minima Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Vaikams skirtą dieną netrūko įdomių užsiėmimų ir sportinės veiklos. Vidurdienį įvyko rajono jaunimo gatvės krepšinio 3X3 varžybos, kurias organizavo Vilkaviškio rajono sporto mokykla ir Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnai. Norinčių dalyvauti netrūko – susirinko net 22 komandos. Geriausieji buvo įvertinti ir apdovanoti diplomais, medaliais ir geriausiojo žaidėjo statulėlėmis.

Vilkaviškio miesto stadione futbolo kamuolį gainiojo mažieji futbolistai čia vyko šventinės futbolo varžybos.

Popietę prie Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vykusioje Birželio 1-osios šventėje vaikai galėjo išbandyti savo meninius sugebėjimus įvairiose kūrybinėse dirbtuvėlėse, susipažinti su Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovės ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės veikla, stebėti kinologų pasirodymą, sudalyvauti smagiose rungtyse ir sužinoti svarbių dalykų apie sveiką gyvenseną viktorinoje, kurią parengė Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės, pašėlioti ant batuto ar į orą paleisti margaspalvį muilo burbulą. Į nuotaikingus užsiėmimus kvietė Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro būrelių atstovai.

Su vaikučiais bendravo bei kartu su jais įvairias veiklas išbandė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Vėliau Vilkaviškio kultūros centre vyko šokių studijos „Vyželė“ (vad. Sonata Jankienė) koncertas „Sveika vasarėle“ ir Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro ugdytinių ir mokytojų apdovanojimų ceremonija, kurių metu Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktorė Elena Savickienė įteikė padėkos raštus per mokslo metus įvairiomis veiklomis ir pasiekimais pasižymėjusiems ugdytiniams ir juos ruošusiems pedagogams.


Daugiau nuotraukų galite rasti čia.


Ieva Šlivinskienė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė