Meniu
Kovo 20 d. kviečiame į susitikimą su KTU Europos instituto direktoriumi Ambasadoriumi Vygaudu Ušacku

Kuo esame ypatingi ir kokiais savo pasiekimais galime nustebinti įtakingiausius Pasaulio politikos formuotojus? Kaip keičiasi Pasaulio tvarka ir kur šiame įvykių sūkuryje atsidurs Lietuva bei jos regionai?

Apie svarbiausius Pasaulio įvykius, Lietuvai tenkančias grėsmes ir galimybes – susitikimas su vienu įtakingiausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos diplomatų amb. Vygaudu Ušacku.

V. Ušackas – vienas iš įspūdingiausią karjerą padariusių Lietuvos diplomatų. Jis buvo užsienio reikalų ministras, pirmasis vyriausiasis derybininkas dėl narystės ES, Lietuvos ambasadorius JAV, Meksikoje ir Didžiojoje Britanijoje, ES specialusis atstovas Afganistane ir ES ambasadoriaus Rusijoje. Šiuo metu vadovauja Kauno technologijos universiteto Europos institutui. Diplomatas yra vienos sėkmingiausių pastarojo dešimtmečio jaunimo pilietiškumo projekto „Misija Sibiras“ iniciatorius, patarėjų tarybos pirmininkas.

V. Ušacko nuopelnai įvertinti Estijos, Graikijos, Gruzijos, Ispanijos, Lenkijos, Norvegijos, Prancūzijos, Ukrainos ir Lietuvos valstybiniais apdovanojimais. Ambasadorius yra Lietuvos studentų sąjungos garbės narys, Skuodo ir Ukmergės rajonų garbės pilietis. V. Ušackui taip pat priklauso Vytauto Didžiojo universiteto garbės daktaro regalijos ir vieno seniausių pasaulio Urbino (Italija) garbės laipsnis. Diplomatas – dažnas svečias žymiausiuose pasaulio universitetuose, konferencijose nuo Stanfordo iki Vladivostoko.Vygaudo Ušacko vizitas Vilkaviškio rajono savivaldybėje

2018-03-20

Vizito darbotvarkė

Laikas

Susitikimas

Vieta

10.00-10.45

susitikimas su Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovais

S. Nėries g. 1, Vilkaviškis

11.00-12.00

susitikimas Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje

Vienybės g. 52, Vilkaviškis

13.30–14.45

susitikimas Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje

J.Basanavičiaus g. 72, Kybartai, Vilkaviškio r.

15.00-16.00

lankosi bendruomenės „Virbalio vartai“ Senųjų amatų centre

Vilniaus g. 13, Virbalis, Vilkaviškio r.

17.00-17.30

interviu žurnalistams

Vilkaviškio kultūros centras, Vytauto g. 28, Vilkaviškis

17.30 val.

susitikimas su Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomene

 

Vilkaviškio kultūros centras, Vytauto g. 28, Vilkaviškis.