Meniu
Pagerbti gabiausieji Vilkaviškio rajono mokiniai

Birželio 14 d. Paežerių dvaro rūmuose tradiciškai buvo apdovanoti gabiausi Vilkaviškio rajono mokiniai. Jau 13-ąjį kartą pasidžiaugti mokinių pasiekimais ir pergalėmis pakvietė šių apdovanojimų iniciatorius ir globėjas Lietuvos Respublikos seimo narys Algirdas Butkevičius. Renginyje buvo apdovanoti Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose, čempionatuose prizines vietas pelnę Vilkaviškio rajono mokiniai ir kolektyvai.

Seimo narys pradėdamas apdovanojimų ceremoniją padėkojo visiems mokiniams, kurie visus metus sunkiai dirbdami ir negailėdami savo laiko ir pastangų pasiekė puikių rezultatų visos Respublikos ir net pasaulio mastu. Linkėjo ir toliau būti tokiems drąsiems, ryžtingiems, kūrybingiems ir siekiantiems savo tikslų. A. Butkevičius taip pat padėkojo ir pedagogams už jų nuoširdų darbą ugdant jaunuosius talentus, kurie garsina Vilkaviškio vardą Lietuvoje ir svetur.

Gabiausius rajono mokinius pasveikino ir Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka. Meras pasidžiaugė, kad kiekvienais metais apdovanojama vis daugiau mokinių, o šie metai rekordiniai – apdovanota net 80 rajono mokinių ir kolektyvų bei juos ugdžiusių pedagogų.  Šventėje taip pat dalyvavo ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

 

 

 

Daugiau renginio akimirkų galite rasti čia: https://www.facebook.com/pg/vilkaviskiosavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=429818974096703