Meniu
Vilkaviškio TAU senjorai sukvietė į Vištytyje organizuojamą universiadą „Žaliasis startas“

Gegužės 10 d. Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) rinkosi Vištyčio regioninio parko lankytojų centre, kur buvo organizuojama universiada „Žaliasis startas“. Universiadoje dalyvavo ne tik Vilkaviškio TAU nariai, bet ir universiteto kolegos iš Kalvarijos bei Marijampolės. Gausų būrį susirinkusių senjorų pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Vištyčio seniūnijos seniūnas Bronislavas Polita.

TAU puoselėja ne tik kultūrinių, bet ir sporto renginių organizavimo tradicijas. Universiados tikslas skatinti senjorų sveiką gyvenseną, stiprinti fizinį aktyvumą ir formuoti nuostatą, kad judėjimas yra sveikata bet kokiame amžiuje. 

Visus susirinkusiuosius į pirmą kartą organizuojamą tokį renginį pasveikino Vilkaviškio TAU vadovė Dalytė Šileikienė. Pirmojo šventės etapo metu Vištyčio regioninio parko vyriausioji specialistė Rimutė Gagienė papasakojo TAU studentams apie Vištyčio regioninį parką, dėl ko jis buvo įsteigtas ir kaip pavyksta jį išsaugoti. Specialistė pristatė lankytojų centre veikiančią ekspoziciją – „Kalvotoji Suvalkija“, kurią vėliau pakvietė apžiūrėti ir pačius studentus.  

Antrojo šventės etapo metu TAU studentai dalyvavo turistiniame žygyje Vištyčio ežero pakrante, kur galėjo pasigrožėti nuostabiais Vištyčio kraštovaizdžio vaizdais. Žygio pabaigoje studentų laukė įvairios sportinės užduotys. Studentai varžybų metu pademonstravo puikų fizinį aktyvumą ir sportinį entuziazmą. Varžybų laimėtojai buvo apdovanojami prizais. 

TAU – tai ne pelno siekianti organizacija, vienijanti vyresnio ar pensinio amžiaus asmenis. Organizacija rūpinasi vyresnio amžiaus žmonių neformaliuoju švietimu, jų socialine integracija į visuomenę, skatina sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą.