Vilkaviškio rajono savivaldybė - straipsniai :Donatui Kazlauskui įteiktos Vilkaviškio rajono savivaldybės garbės piliečio regalijos
Meniu
Donatui Kazlauskui įteiktos Vilkaviškio rajono savivaldybės garbės piliečio regalijos

Rugpjūčio 5 dieną įvyko tradiciniai Švč. Mergelės Marijos Porciunkulės atlaidai ir Vištyčio miestelio šventė „Vištyčio vasara 2018“. Čia apsilankiusieji galėjo rasti įvairiausių pramogų – miestelyje šurmuliavo amatininkų ir tautodailininkų mugė, prekybininkai viliojo gardžiai kvepiančiais skanėstais, įvairiais pramogas vaikams siūlė atrakcionų parkas, susirinkusiuosius džiugino skambios kapelų dainos bei garsių atlikėjų pasirodymai.

Vištyčio miestelio šventės metu Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka įteikė garbės piliečio regalijas iš Vištyčio kilusiam Donatui Kazlauskui. Šio žmogaus nuopelnus savo gimtajam kraštui sunku ir suskaičiuoti. Jis padovanojo Vištyčio  ugniagesių komandai gaisrinės automobilį, prisidėjo prie gaisrinės pastato renovacijos, dėl jo finansinės paramos buvo suremontuotas Vištyčio katalikų bažnyčios stogas.  Taip pat finansavo Vištyčio malūno išpirkimą iš privataus asmens. Jau keletą metų iš eilės finansiškai remia šventę „Vištyčio vasara“, organizuoja ir finansuoja profesionalių meno kolektyvų atvykimą į miestelį.

Savivaldybės meras A. Neiberka, įteikdamas garbės piliečio regalijas, padėkojo D. Kazlauskui už jo gerus darbus, rūpinimąsi savo kraštu ir linkėjo neblėstančios energijos. Garbės pilietį sveikino ir Vištyčio miestelio seniūnas Bronislavas Polita, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos vadovas Audronis Stroginis, tarybos nariai, artimieji ir draugai.  

D. Kazlauskas džiaugėsi jam suteiktu garbės piliečio vardu ir į sceną užlipo netuščiomis. Jis įteikė Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos vadovui A. Stroginiui šalmą, skirtą  Vištyčio gaisrininkams ir palinkėjo jiems saugaus darbo.

Po apdovanojimų ir padėkų šventės dalyvius linksmino Vištyčio kaimo kapela „Vištytis“, Girėnų  kaimo kapela „Versmė“, kaimo kapela „Vilainiai“ ir Liudas Mikalauskas. Vakarinėje šventės dalyje svečiai klausėsi Neringos Nekrašiūtės, Monikos Šedžiuvienės ir Audriaus Janonio, merginų grupės „HIT“ ir vaikinų grupės „Lietuvaičiai“ atliekamų dainų. Vakarą vainikavo diskoteka.