Meniu
Įvyko 24-asis dviračių žygis „Dviračiu į plukių žydėjimą – 2018“

Gegužės 12 d. (šeštadienį) į Vilkaviškio miesto bendruomenės jau 24-tą suorganizuotą dviračių žygį susirinko 178 dviratininkai. Iš Vilkaviškio dr. J.Basanavičiaus aikštės link Mažučių šaltinėlio, o po to link Vinco Kudirkos gimtinės (Paežerių) išvažiavę žygeiviai apsuko ratą ir per Stirniškių mišką ir Gudelius grįžo į Vilkaviškį. 33 km maršrutas nenuvargino, nes oras buvo palankus, įkalnių nebuvo, didžioji kelio dalis – asfaltas, tik apie 2,5 km atkarpa šalia geležinkelio – „laukų“ ir „džiunglių“ kelias, buvo kiek ekstermalesnė, bet gana įdomi.

Iš toliausiai į žygį atvyko Robertas Brunza iš Rygos, buvo dviratininkų iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Rokiškio, Anykščių ir Panevėžio. Dviračiais iš Kauno jau ne pirmą kartą atmynė Artūras ir Vilius Gribauskai, tradiciškai dviračiais iš Marijampolės atvažiavo 11 žmonių komanda „Mano Velo“.

Jauniausias dalyvis Oskaras Kasulaitis iš Vilkaviškio (1 m. 6 mėn), vyriausias  Bronius Košuba iš Alvito (86 m.). Jauniausias dviratininkas, savarankiškai nuvažiavęs visą maršrutą,  Aronas Romanenka iš Vilkaviškio (5 metai 11 mėn.). Šauniausia 11-os žmonių žygio komanda  „PATRIOTAI“, iš Sūdavos (14 km) atvažiavo dviračiais. Mokinių komandos vadovas Ignas Pilipavičius, mokytojos Birutė Miliauskienė ir Rūta Kiškėnienė. Žygio šeimyna – VABALŲ šeimyna (5 asmenys) iš Vilkaviškio ir Vilniaus.

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja žygio organizavimo partneriams, rėmėjams ir pagalbininkams. Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.

 

Dalius Nešukaitis

 

 

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja:

 

Partneriams:

G.Rutkauskienės įmonei „GIREMA“,

D.Gudeliauskienės suburtiems savanoriams,

Motociklininkams Sauliui ir draugams.

 

Rėmėjams:

UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, remia visus žygius,

Odontologijos klinikai „NEODENTA“  už prizų įsteigimą.

 

Už pagalbą dėkojame:

Vilmos Blažaitienės įm. „Lietuviška virtuvė“,

Ūkininkams Danutei ir Gintautui Jurgelaičiams,

Maketuotojai Indrei Lauciūtei,

Gėlininkei Jolanta Dirgėlienei,

Lietuvos Teisininkų Draugijai,

Vilkaviškio savivaldybės visuomenės sveikatos biurui,

Vilkaviškio ir Marijampolės policininkams.

 

Už turistinė sriubą dėkojame bendruomenės „ūkio“ komandai.

 

 

Akimirkos iš dviračių žygio: