Meniu
Dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos ūkio ministru

Liepos 13 dieną Marijampolėje lankėsi LR Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Marijampolės regiono plėtros tarybos organizuotame susitikime, kartu su kitų savivaldybių atstovais, dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis, administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai ūkio ministrui V. Sinkevičiui iškėlė klausimus dėl investuotojų į regionus pritraukimo, kalbėjo, kad labai ilgai užtrunka visų reikalingų procedūrų įgyvendinimas, todėl siūlė trumpinti procedūrų terminus, teiravosi dėl investicijoms patrauklių sklypų sutvarkymo. Be to, su ministru aptartos verslui reikalingos infrastruktūros finansavimo galimybės.

Taip pat su Ministru aptarti aktualūs klausimai, susiję su patvirtintų priemonių –  Nr. 05.4.1-LVPA-K-808-02 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“ ir Nr. 05.4.1-LVPA-R-821 „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“, įgyvendinimu.  

Susitikimo metu buvo aptartos ir Ūkio ministerijos iniciatyvos tobulinant Centrinės perkančiosios organizacijos (CPO) katalogo priemones. Savivaldybių atstovai siūlė suteikti galimybę pirkti iš tame pačiame regione esančių įmonių, joms suteikiant prioritetinius balus, diskutuota apie rezervuotos teisės dalyvauti pirkimuose išplėtimą.