Meniu
SENIŪNIJŲ ŽAIDYNIŲ ATGARSIAI

Rugsėjo 15 dieną Jonavoje vyko XI Lietuvos seniūnijų finalinės sporto žaidynės. Šiose žaidynėse mūsų rajono garbę gynė trys komandos, sėkmingai įveikusios atrankos etapus.

Vyrų krepšinio komandą, nuo 20 iki 40 metų amžiaus grupėje, atstovavo Justas Bagurskis, Dovydas Galinaitis, Gintaras Vaitkus ir Viktoras Merkevičius, virš 40 metų amžiaus grupėje rungtyniavo Rimantas Kivylius, Raimundas Dailidavičius, Eimantas Baltrušaitis ir Vitalijus Kriščiūnas. Stalo teniso rungtyje žaidė Vytautas Žemantauskas, Dovydas Skaburskis, Indrė Skinkytė ir komandos vadovas Teisutis Mozūraitis. Visos komandos, ištraukus burtus, buvo suskirstytos į pogrupius.

Susumavus rezultatus daugiausia taškų bendroje įskaitoje surinkusi Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija apgynė nugalėtojų vardą ir šiais metais laimėjo žaidynes. II vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė, trečią vietą – Kėdainių rajono savivaldybė. Miestų grupėje I vietą iškovojo Kauno miesto savivaldybė, II vietą – Marijampolės savivaldybė, III vietą – Klaipėdos miesto savivaldybė.

Nors mūsų rajono sportininkai šį kartą tarp prizininkų nepateko, tačiau gavo patirties dalyvaujant tokio lygio varžybose.

Dėkojame sportininkams, atstovavusiems mūsų rajoną!